BGONAIR Live

Радев: Американските самолети ще напуснат летище "Васил Левски" до края на юни ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Баце
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
и да се захитряш и да се не захитряш, нея и е през мекицата че си администратор с тая мазна ризка и тия побелели вежди.
отговор Сигнализирай
11
Изгърбич Задвратян
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Разбира се, чеоооо чичунгерче, вече сме на пиндостан а е още 11 сабахлян. образцов явочник си, видимо.
отговор Сигнализирай
10
Изгърбич Задвратян
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
само като си помисли човек че ако румци не беше типична фуражка и не беше прецакал пилотите от габровница, сега тия самолети щеха да си седят там, да не ги гледа никой и да рупат сено с магаретата в селото...
отговор Сигнализирай
9
ГошУ
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 8
Само Радев не разбра, че тая война приключи.
отговор Сигнализирай
8
Изгърбич Задвратян
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
До: анонимен5 a де? прочие, ти явно си единствения, дето е виждал ядрени реактори на българска територия извън козлодуй.
отговор Сигнализирай
7
Ами
преди 5 часа
Харесвам 9 Не харесвам 3
Нормално - Войната Свърши - Подписа се План за Примирие от 60 дена в Швейцария през които да се водят преговорите за оформяне на точният текст на Мирният Договор - Вие НЕ ги ли следите тези Неща Премиер Радев - не Внушавайте, че Вие сте направили НЕЩО по Въпроса и по-добре ни Кажете, Що Визите ни за САЩ НЕ Паднаха и има ли друга страна в ЕС с Визи за САЩ?! ОСТАВКА!!
отговор Сигнализирай
6
бай Дончо
преди 5 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Кажете и коя година за да се подготвим предварително!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ами че то войната в Иран приключи. Нормално е да напуснат.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
референдум за нато и ес руски газ без посредник двата реактора в белена да се вкаратв деиствие цените на храната са високи за нашия доход да се спре със строителството на фотоволтаици в българия съсипва се зем земя а цената на токасе увеличава от 1 юли
отговор Сигнализирай
3
Изгърбич Задвратян
преди 5 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонименоо чичунгерче, кае джас? тва кой по ред "в края на месеца" е? казва не , като ти как казваш не на оня дебелия сотаджия от кварталния локал
отговор Сигнализирай
Новини