BGONAIR Live

Радев: Американските самолети ще напуснат летище "Васил Левски" до края на юни ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Като са проблем последните парламенти и сглобки защо не оправиш нещата? Намаляй вдигнатите заплати на гласоподавателите на Герб (МВР и МО), Ааа.. вярно те са сега твои електорат, няма да гласуват за теб следващия път, ако поправиш несправедливостта, нали? Г-н Радев, докато поставяш на първо място оцеляването на своя политически проект пред интересите на народа няма да ти се получи. Работиш като г-н Борисов, ама по-аматьорски.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Гумен Гадев кога ще натисне бензиностанциите да свалят цените? Петрола падна на 75 долра, а цените са като 95 долара за барел.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Атомната централа е Руска, рафинерията е руска, повече от половината въоръжение в армията ни е Руско, 131 депутати са рускообичащи /разбирайте не руския народ а техните баровци/ , Гълъб Донев е завършил ЗКПЧ / разбирай, следи другите офицери в армията дали говрят лоши неща за КОМУНИСТИТЕ..../ , та най гелемия проблем на държавата са 5 американски самолети цистерни, то всички граждански самолети са американски, и е добре да не кацат в София, да приенаме само Руски, АНчета и ТУ. ОБИЧАМ РАДЕВ
отговор Сигнализирай
15
Изгърбич Задвратян
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
чичунгерче кво става, сашко ли не дига ?
отговор Сигнализирай
14
Олеле, майко!
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ще напуснат сами и без да се съобразяват с теб - когато ги отзоват. Самият факт, че не знаеш точната дата е достатъчно красноречив. Вече знам какво ще се случи. Просто ти ще оставиш дежурни, които да дебнат там и когато самолетите полетят, ще си направиш геройската новината.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ми тя войната свърши. И никого не го интересува вече за да започваш с тази популистка партенка. Кажи ще може ли да платите пенсии юли? Проблемът ви не бил дефицита, ами че трябвало да плащате пенсии и заплати. Какви нахалници, изискващи повече от 600 евро, нали? А нещо за препоръките на ЕК за увеличение на данъците на богатите? Няма, нали? Как а си удари човек спонсорите. Я дайте да орежем вместо това пенсии, майчинство. Така де, пенсионери и майки не са ни спонсорирали, че да им давате пари.
отговор Сигнализирай
12
Баце
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
и да се захитряш и да се не захитряш, нея и е през мекицата че си администратор с тая мазна ризка и тия побелели вежди.
отговор Сигнализирай
11
Изгърбич Задвратян
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Разбира се, чеоооо чичунгерче, вече сме на пиндостан а е още 11 сабахлян. образцов явочник си, видимо.
отговор Сигнализирай
10
Изгърбич Задвратян
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
само като си помисли човек че ако румци не беше типична фуражка и не беше прецакал пилотите от габровница, сега тия самолети щеха да си седят там, да не ги гледа никой и да рупат сено с магаретата в селото...
отговор Сигнализирай
9
ГошУ
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 7
Само Радев не разбра, че тая война приключи.
отговор Сигнализирай
Новини