IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Първанов: Реформата в армията трябва да продължи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
Дражко
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Мръсен червен двуличник!!!
отговор Сигнализирай
57
Пешо
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Кой излезе да подкрепи Ботев - страхливците (българите). Кой предаде Левски (Поп Кръстю - българин). Кой избра невежата мутра ББ (българите). Е, с какво да съм горд - че американецът Джон Атанасов е един от обслужващия екип на хората създали компютъра. Или може би с това, че 500 години сме били покорни слуги на фесовете и са си правили, каквото си поискат. Не, ден и два - 5 века. Наистина славен народ. Не, мерси.
отговор Сигнализирай
56
57 е прав
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Аз пък мисля ,че 57 е прав.Винаги сме си били роби ,имало е шепа юнаци и другото е било предатели и дребни душици , каквито сме болшинството и сега.Така ,че не го нападайте човека,добре е направил ,че се е махнал!То колкото и да си патриот вече не се издържа ,честно!!!
отговор Сигнализирай
55
Jolly Roger
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
До 57:Ти си срам за себе си и за родителите си
отговор Сигнализирай
54
Честит празник
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Честит празник на военните и да ви е честита новата пенсионна система.Ще се пенсионираме всички-и военни и цивилни на Марта в Сряда!!!!!!:)))Да живее България и балъците в нея!:)))
отговор Сигнализирай
53
до 57
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Смотльо долен, обратно-пропорционалните като теб нямат думата.
отговор Сигнализирай
52
До 57
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Определено е добре, ако си напуснал страната. Повръща ми се от ***, като тебе, и колкото са по-малко те у нас, толкова по- добре.
отговор Сигнализирай
51
до 56
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
Славната българска армия е само в измишльотинете на Божидар Димитров. Българите винаги са били страхливци и робско племе. Преклонена главица - сабя не я чете и други подобни низости не е сътворил нито един народ в света. Срам ме е че съм се родил в тази държава, добре че поне демокрацията ми даде възможност да я напусна.
отговор Сигнализирай
50
nameless
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Честит празник на всички истински воини - по призвание или професия.Лошото е, че славната някога българска армия, вече предизвиква само ехидни усмивки.
отговор Сигнализирай
49
Jolly Roger
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До Гошо ***:Да дойдем тайфата, не ядем и не пием много. Каде е Кривунделово?
отговор Сигнализирай
Новини