BGONAIR Live

БСП сезира Конституционния съд за отпуските


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Ммммм каква перверзна парцалеса..бих я..
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
аз си мисля че има начин тая да ме направи комунист поне за един час
отговор Сигнализирай
50
Стар
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
А кажете бе другаре комунисти, не е ли безобразие, че още с идването ви на власт през 2006 г сте заповядали никой да не ползва отпуска в държавните учреждения.Нормално ли е според вас да има такива отпуски - проф.Драгомир Драганов например каза че има 1000 дни отпуск.И питам аз кой е виновен за това - той или ръководитела на СУ ректора.И искате да ме обедите, че не сте почивали години наред - не е вярно др.комунисти, всичко сте искали да натоварите на наш гръб - да ви плащаме и отпуските.
отговор Сигнализирай
49
л
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Майчето ако я напъна отзад и ще забрави да сезира Конституционния съд:)
отговор Сигнализирай
48
inteligent future
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
smart za bsp i takiva primitivni politi4eski sistemi koito nqmat mqsto v 21 vek i zanapred .A za tqhnite podrajnici trqbva da se grijim kato sas psihi4no bolni hora koito darpat ob6testvoto nazad.
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Тази как бих я ^укал...баси мръсницата е. Много ми е перверзна ***..
отговор Сигнализирай
46
23
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
на кой му пука бе...всичко е вече в кирача така и така
отговор Сигнализирай
45
BGA BALKAN
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
***! УЖАС!ГРОБ искат да ви разкатаят фамилията с тези отпуски вие викате УРА!Като видите някой да иска да ви пази *** вие НЕ!Первезници!Защо не сте на парада!
отговор Сигнализирай
44
Нянго
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Еййй, голямо реване, голямо нещо.Не спират да реват. Което разбира се само ме радва.
отговор Сигнализирай
43
yashinaki
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Мая Манолова има бая грозно акне! :)Защо не си махне пъпките преди да предлага законодателни инициативи!?Или може би за нея натрупани отпуски от порядъка на 300, 400, 500 дни не са проблем! Е, не е честно някак си!
отговор Сигнализирай
Новини