BGONAIR Live

БСП сезира Конституционния съд за отпуските


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

142
джо
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Страхотен ***!
отговор Сигнализирай
141
Евгени
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 13
Егати,ГРОЗОТИЯТА!!!
отговор Сигнализирай
140
147
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Да бе знам ти си от тия дето много приказват а нищо не вършат.Селските *** и те много лаят ,но като им метнеш един камък и се чудят на къде да бягат.
отговор Сигнализирай
139
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Този път съм БСП и ДПС. Творението "промени в КТ" е най-голямата глупост, която е гласувана някога. Не може едновременно да правиш съкращения заради икономическата криза и заедно с това останалите работници и служители, които на повечето места остават да вършат работата на 2-*** 3-***, само и само да не са безработни, да загубят старите си отпуски или да се притесняват как ще наваксат времето, през което си почиват.
отговор Сигнализирай
138
малйй
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
143 брат мога те пратя там ако искаш.знаеш ли колко сам пратил там .
отговор Сигнализирай
137
до144
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Вий хубаво ще тръгвате но това е гей парад а вие май трябва да си направите парад на чикиджиите и перверзниците.
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
айдее тръгвайте незадоволените на гей парада да си хванете гаджета, щото до такава жена като Майчето надали ще се отъркате в живота си, даже в супермаркета:)
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
не бе,след малко тръгваме,идваш ли с нас
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Абе не сте ли на гей парада ами пишете глупости тук.
отговор Сигнализирай
133
малйй
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
майчето ако ми пусне ще я прескоча.не ме кефи братя ,много трудно ще ми е ама много.
отговор Сигнализирай
Новини