IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Трима намушкани с нож на карнавал в Лондон


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
ева тия
преди 8 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 0
хипопотами, дето сте сложили на снимката.. тва ли са новите европейци?!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 1
Сега да не кажат, че трябвало да ги ескортират за България, като другия убиец от Солинген с ножа?
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 0
Егати грозното , 100 кила по чорпогашник, друса телеса на улицата ...
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Ама какво правят тия лондончани на 4-то фото !
отговор Сигнализирай
14
Британски учЕн
преди 8 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Ходих веднъж на Нотингхил да ги гледам - ами пошла работа, опитват се да имитират карнавала в Рио но естествено не се получава, раста сноват навсякъде и предлагат дрога, пияни драйфат по улиците, абе мизерна работа
отговор Сигнализирай
13
Западняк
преди 8 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 15
Такива престъпления се случват навсякъде. Само че, като гледам, хората си се кефят. А това не го виждам в масква, където уж бил "правилният" начин на живот.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Ционистите напълни ха Европа с техните пипала
отговор Сигнализирай
11
А.Колев, пасе кози
преди 8 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 7
Няма връщане назад, светът го чака великото омешване на народите. Западна Европа не я жалете, те колко зло са причинили са причинили през вековете на колонизираните народи...момчетата с ножовете на три смени да работят, ще им трябват 100 години да изравнят резултата. А за българите на тамошния терен, какво да кажем- не са колячи, но повечето дърпат каруцата назад, както цял живот са го правили и тук.
отговор Сигнализирай
10

преди 8 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 16
Булгериа кога ще стане рай за амуджи ? Русия трябва да я забравим и да гледаме евроатлантическия либеризъм , милосърдие , еднополова любов и все такива божий ценности !
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Няма по - хубаво започване на седмицата от тази новина .Благодаря на днес бг.
отговор Сигнализирай
Новини