IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бивш министър съди данъчните, откъде-накъде ще го проверяват!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 72 Не харесвам 0
Доктора изглежда нормален човек и казва истини които не се харесват на миналото правителство. Намерили за какво да го проверяват, за 19 годишен Мерцедес??? Защо не се провери Фандъкова, построи 2 блока в Малинова долина и купи апартамент за 250 000 евро? Или Горанов, финансовото чудо на ГЕРБ, с какви пари строи на Ярема този замък? Или Цецо Цървула с 6те апартамента? Или Батко от Банкя който получава пари с милиони и къде ги изнася? Този доктое е един от малкото свестни хора но това дразни.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 32
Еййййй тоз е бял като лъжица от прясно мляко
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 51 Не харесвам 5
Те онзи с 6-те апартамента го провериха и се установи ,че доходите му не съответстват на имотите! Ама се оказа,че не той,а тъщата и тъстът са престъпниците,които са му дали средствата,за които и те нямат обяснение за наличието им!
отговор Сигнализирай
1
ABC
преди 8 години
Харесвам 79 Не харесвам 0
Прав е! Щ о не проверят някой с 6 апартамента, примерно!
отговор Сигнализирай
Новини