IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Инвеститорите бягат от Русия заради войната с Грузия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
parvo napadni *** tuk,4ifut4e
отговор Сигнализирай
38
Дебилски
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да обявим война на Русия,Българската армия да направи десант в Грузия и да освободи поробените от руските империалисти Осетия и Абхазия и да ги предаде незабавно за управление на Великия Лидер Саакашвили!Довиждане за сега,че отивам да си взимам хапчетата,пък и идва санитар с усмирителна риза.Забравих-да живее Българо-американската дружба!Американците са добри и щедри хора-помните ли колко богато ни дариха заради югоембаргото и за участието ни в окупацията на Ирак?Ако не помните-питайте Соломон Паси!Леле-тоя,с усмирителната риза вече почна да ме връзваааааааааааааа
отговор Сигнализирай
37
Европеец
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Понеже много приказки се изприказваха за "братушките", вижте следния линк към други "братушки", които са на друго мнение, различно от това на Кремъл: http:// .kasparov.ru/material.php?id=48B2DB85454A0Комент арите са излишни. Мога само да кажа, че военната агресия на Русия в Грузия не се подкрепя от всички руснаци. Има и такива които са против.
отговор Сигнализирай
36
Европеец
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Понеже много се спекулира напоследък със Косово, демек защо Косово го признавали а Южна Осетия не, ще кажа накратко какви факти намерих:Значи, най-напред нито една от двете самопровъзгласили се републики не са признати международно.В случая с Косово, от 192 страни членки на ООН, 46 страни са признали независимостта, а останалите не.Не мога да ги изброявам, но интересното в случая е, че ГРУЗИЯ е една от страните които не само че не са признали Косово, но и категорично декларират че няма да я признаят. По този въпрос мнението на Грузия съвпада с това на Русия, която също категорично не признава Косово. Очевидно е, че Грузия не изпълнява команди от САЩ. Тук "другарите русофили" следва да си направят изводите. Очевидно демокрацията им е несвойствена, и не могат да разберат че всеки има право на мнение. Затова далеч не всички са признали Косово. Израел е от държавите които също не са признали Косово, но по принцип не са против. Те се притесняват че ако признаят Косово, палестинците ще го използват като основание за независимост.Сега за Южна Осетия.Южна Осетия засега е призната само от една държава - РУСИЯ!Няма други държави признали Южна Осетия.Гледах в новините резултатите от гласуването в Руския парламент.Ами значи, от всички гласували - всички ЗА. Въздържали се - НУЛА, против - НУЛА! Това какво ви напомня? Ерата на Брежнев нали?
отговор Сигнализирай
35
От 29 до 30
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да, мисля че си прав. Благодаря за уточнението.От революцията е имало масов мор, противно на очакванията на народа че ще настъпи всеобща свобода и благоденствие.През войната знам че най-тежко е било положението при обсадата на Ленинград.
отговор Сигнализирай
34

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Руснаците винаги са били 1! Чест и почти оргазмена радост е за мен, че сме от едно потекло!хахаха. Сега чак схванах, извинявй за бавното загряване. Наше момче си. :) Думкай ги все така, малко им остава.
отговор Сигнализирай
33
зъбатия
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
винаги са били 1!Чест и почти оргазмена радост е за мен, че сме от едно потекло!
отговор Сигнализирай
32
зъбатия
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
е боли за тва!
отговор Сигнализирай
31
B55
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тяхната икономика ще се стабилизира 40% от земните богатства са на неина територия . За тези на които не им е известно в Русия отварят подчти всички престижни западни марки свои заводи . Сега нека да се откажат Путин едвали ще се расърди . Интересно како ембарго може да им се наложи сигурно да не копуват петрони продукти от там хиххихих.
отговор Сигнализирай
30

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
По време на войната всъщност глада не е бил толкова голям, колкото през 30-те години и в края на 40-те - началото на 50-те. Но особено през 30-те г - тогава в СССР има поголовно случаи на канибализъм, а измрелите от глад са, по най-занижени данни, около 5 милиона души.
отговор Сигнализирай
Новини