BGONAIR Live

Путин осъди опитите за пренаписване на историята на Втората световна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 3
той и сега путин освобождава Украйна от украинците
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 5
Абе къде е военната техника? Защо на парада имаше само 3 въртолета? Какво се случва?
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 5
ТрАмп изтегли американските бази от Украйна, дето щяха да нападат Горката Русия! Имаше лаборатории които трябаше да заразяват руснаци с Ковид, за да ги следи Илон Мъск! Русия нападна Украйна , зашото Украйна и 1 милион войници на НАТО, естествено фашисти бандеровци,, щяха да нападнат Милата Руусия 30 минути преди това, само дето не знаеха! Някой не знае ли руската версия?
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 7
Към 22 юни 1941 година на въоръжение на съветската армия са 25700 танка и 18700 самолета. 117600 единици артилерия и миномети. 5,7 милиона войници. Сталин се е готвил за инвазия на Европа. И въпреки това огромно въоръжение, немците нанасят огромни щети на СССР защото руските войници не стават за абсолютно нищо. 1 немец е като 10 руснаци. Не е странно, че немците са повярвали на Хитлер, че са по-съвършена раса. Видяли са руснаците и са си казали "Ами да".
отговор Сигнализирай
47
До: Донки Хот
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 5
Ами *** си прегледай магарешките очи бре.. Много тръни ядеш хахаха
отговор Сигнализирай
46
Тези опити
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 7
всъщност са патент именно на Русия и кликата на путин
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Никой никога няма да се съобразява с теб каквото и да кажеш никой няма да го вземе на сериозно защото много добре знаят , ще се оплакваш , ще хленчиш и след това ще махаш с ръка и ще се смееш като последният ид..от сякаш това са дребни неща които не заслужават внимание и всичко е под твой контрол. паси *** с трабанта
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 6
Какво стана с американските бази, биохимичните лаборатории, американските войници в Украйна, разкъсаните деца., свалениия Боинг.......питам? Май руски медийни лъжи нещо,а?А сега защо не ги казват на Тръмп? Ако искат нещо, ще го лижат, а той как да взема пари знае!
отговор Сигнализирай
43
Донки Хот
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 6
Във всички коментиращи,които оплюват Путин и крепостните роби/и опитите им да прииначават историята/,виждам български родолюбци и патриоти,а всички величаещи СССР и руските нацисти и убийци,виждам само предатели и българомразци....
отговор Сигнализирай
42
Реалист
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 5
А ве, кагебейски иzрод, ако не беше огромната помощ на САЩ и Великобритания сега масква щеше да се казва Moskau.
отговор Сигнализирай
Новини