BGONAIR Live

Европа трябва да построи паметник на Владимир Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 5
Кой каквото заслужил. Зеления ще е без име и кръс даже.
отговор Сигнализирай
40
Zzz
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 11
Браво паметници на самозабравили се убийци
отговор Сигнализирай
39
Смешник
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 6
Много дълъг пасквил на един увреден евроатлантически мозък
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 2
До: ГрингоКратко , точно и вярно!!!
отговор Сигнализирай
37
Предателството и изм
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 5
...понякога имат различни проявления , повърналия тази лъжа , клевета и манипулация , не вижда оу-далеч от носа си и духовното му здраве е в окаяно състояние!!! Парите които получава да плюе по Светая Рус и братята ни , ще му бъдат камъка на шията който ще го потопи!!!
отговор Сигнализирай
36
Паната
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 1
ШИШИ ще го събори.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
Аха, ясно, тук пишат само АИ-и, и никой не плаща данъци за заплатите им, нали? Ще построим паметник на първия БГ бизнес, който намери как да не плаща данъци за АИ, но вие ще си платите.
отговор Сигнализирай
34
Гринго
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 5
Наистина. Даже заслужава Нобел за мир, че бая войни спести на човечеството. Ако не беше той Иран, Венецуела, Куба и един куп други държави щяха да са изяли демократичните бомби вече. Сърбия и Ирак, не можа да ги спаси, но и там опита. С Украйна също опита, ама новите й дружки нещо не искаха. От другата страна, Бурак Обонго получи Нобела, докато на всеки континент имаше от неговите войници. Мани това, ама Путин и Нобел за медицина заслужава, за един ден ни излекува от ковида.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 17
Да, крайно време е да изринем паметниците на окупаторите колхозници и да издигнем на героите от Украйна, които спряха племето на колхозниците да дойдат от Азия, от мизерията, в Европа. Да си стоят там, в тинята.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 4
Европа - едва ли, но НАТО 100% трябва да вдигне паметник на Путин пред централата си.
отговор Сигнализирай
Новини