BGONAIR Live

От Русия без любов: Хватката на Путин върху ядрена енергия на ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Да купуват от САЩ като нас, да се договорят САЩ да правят нови АЕЦ. Ама не го, защо ли? А ние защо ще го правим?
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Русия може, произвежда и захранва! Като не им харесва - да купуват от ЕС!Авторката на пасквила какво може освен това, което демонстрира !
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
До: анонименКой искаш да те залюби? Зелената гнидичка или ушатия касапин? Оо, не. Само рижавия бабун хахаха /// Друго си е Воата, нали? Хем е гнидушка, хем е касапин, хем и мини бабун. 3 в 1 - неочаквано (не)добра комбинация.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: 20. Кой искаш да те залюби? Зелената гнидичка или ушатия касапин? Оо, не. Само рижавия бабун хахаха
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
Ами май ЕС ще минава *** дърва и въглища отново. Язък за зелените напъни.
отговор Сигнализирай
21
Руси
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Ако не беше лошата енергия от Русия, нямаше да сме 6.3 молиона ,а може би 3.3 милиона население.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Доня *** наскоро призна, че спирането на АЕЦ е грешка а зелената измама е просто за скубане на парите на простонаселението.
отговор Сигнализирай
19
дезинформатор
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Да де, затова нашите отмениха санкциите н части за АЕЦ :) То бива бива промиване на мозъците, но вашето е безхаберие.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
Пази Боже да те залюби подобно чмо от снимката!
отговор Сигнализирай
17
Османска Имп 2
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 12
Благодарим ви, че ни напомнихте как Русия е зависима от полезните изкопаеми. До 2030г. ще има пълна диверсификация и Запада няма да потребява никакви енергийни ресурси от блатото. Ще си продават газовете и урана на Китай и Индия доста под пазарните цени докато влиянието на Кремъл върху руската федерация ще намалява прогресивно. Много републики ще се зачудят защо са все още част от империята на външните клозети.
отговор Сигнализирай
Новини