BGONAIR Live

От Русия без любов: Хватката на Путин върху ядрена енергия на ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

46
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
ЕС ще гори нефт или *** което ще съсипе сички градове в западана европа.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
Дойде ли интернета в Москва,руски шушумиги?
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Питай жителите на Белгородска,Курска,Ростовска и Краснодарски области,които периодично стоят без ток,вода и топлина,къде е войната!Околностите на Ленинград пети ден димят и горят.
отговор Сигнализирай
43
от БАН
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
На мен Мутрофанова освен китайска джаджа ми даде и една торба с пелмени, не че е много, но западните европедеруги и това не са ми дали. Освен това в пелмените месото не е 38-годишно от ирландския резерв с цялата стероидна таблица на Рони Колман. Казах
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
Раздала Мутрофанова на тролеите по 5-10 китайски джаджи да си цъкат плюсчета на глупостите и всичко е шест!
отговор Сигнализирай
41
Констатация
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Хайде, ще ви пусна още малко, този път статия от руския Репортер : "Экономика РФ проходит сложный период. Эксперты пишут, что настроения в российской промышленности достигли точки, за которой начинается уже не стагнация, а структурный коллапс модели"
отговор Сигнализирай
40
от БАН до 39
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ама тя войната се води на територията на Украйна бе мистър, за какви блата бълнуваш???
отговор Сигнализирай
39
Що за
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Некадърни джур на ля има у нас!?
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Пета година война и нямат връзка на фронта,откакто Мъск им спря старлинка.Какви технологии в блатата?
отговор Сигнализирай
37
от БАН
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Путин е виновен, че англичаните си купуват ядрено гориво от Русия. Русия явно освен бензиностанции и ракети, има и ядрени технологии. Естествено Това е примитивна наука, Не е като да си европейски текстописец на бангаранга. Пийте ги тия хапчета.
отговор Сигнализирай
Новини