BGONAIR Live

Парадът за Деня на победата в Русия без танкове - знак, че войната в Украйна не върви по план


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Войната е на СССР тогава с 10 пъти по-голема армия а сега Русия има голема разлика. Фронта с Германия е на 10000 км растегнат от северня полюс до Кавкас.Сега е и на чужда територия и Русия може да се бие дълго нали не се разрушава Русия. При сека война има разрушения.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
Войната си върви почно по план, 100 километра за 5 години ! Те стигнаха от Варна до Шумен!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 8
Един " наркоман " , "резил за Украйна " , навря окупаторите където им е мястото ... в кучия *** ! И се превърна в най уважаваният лидер в света! А Путин , на 4-тата година от тридневната операция , се крие по бункерите!
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 8
Войната върви по план и то такъв който дори и Путин в най-големите си мечти не е и мечтал ,ЕС е в колапс но пълното колабиране ще дойде след няколко месеца кофата настъпи зимата,ако още няма примирие с Иран и нефтопродуктите потекат пак с пълна сила,Емиратите не знаят къде се намират и въпреки милиардите инвестирани в Американски оръжия и икономика са с разрушена нефтопреработвателна индустрия дето не се знае кога ще се възстанови,а Америка с голямата помощ на Бай Дончо така се набута
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
до 19 какъв е смисъла на това така наречено изречение
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
Нищо не става от Зеленски - голям резил е за Украйна!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 4
Догодина и хора няма да има !
отговор Сигнализирай
16
До: Петър Велики
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
Не знам обаче кой тича непрекъснато омокрен назад. Не са руснаците нали, хахаха
отговор Сигнализирай
15
Право в целта
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Знак, че нямате акъл. Нищо повече.
отговор Сигнализирай
14
Е?
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 4
Кви танкове бе , танка умря ! Щом хизбула успя да унищожи 80 / осемдесет! / евпейски танка Меркава за 3 дни ! За какво говорим ?!
отговор Сигнализирай
Новини