BGONAIR Live

Краят на войната Русия - Украйна или нов етап от конфликта?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
СМЕХ
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пак ли героям
отговор Сигнализирай
24
Bravo!
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
България е сред четирите държави от Европейския съюз, които не подкрепиха учредяването на специален трибунал за преследване на Владимир Путин.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
Нов етап на кacтриране на военната и нефтена машина на руската фашистка федерация и раздробяване на 50 малки републики. Само тогава ще настъпи мир и разцвет за целият свят.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
Бункерното джудже гледа лъжливи карти, където Русия е стигнала до границата на Донецк, всичко. Лъжат старецът че Срамат е готов, реално всички опити да се взривили още на старта, представете си с ядрена глава ще бъде цар бомба на руска територия. Путин всяка година обявява Срамата че постъпва на бойна готовност за пръв път все едно има амнезия или Алцхаймер.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: краят на путинАз сега научих от теб
отговор Сигнализирай
20
хммм
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Недей бе Путине, на западно европейските жадни за смърт ръководители още не им стига славянската смърт в конфликта. Само едно трепане на деца в Газа не им е достатъчно. Очакваме значи украинците като бесни *** сега да нападат руски цели след прекратяването на войната, за да може да се разпали конфликта отново.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
На никой не му пука за тия украинци и руснаци да си се трепят аз живея в ЕС и натовска България и стандарта ми е супер
отговор Сигнализирай
18
Аня
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Статията е абсолютно нормална и истинска. Случи се накрая, журналистите да почнат да пишат правдата. Има си обяснение, но по-добре късно, отколкото във вечна манипулация, лъжи и демагогия.
отговор Сигнализирай
17
Истината
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 11
Джен.дъpckият свят нещат да разберат че това което казва Путин значи че Украйна ще сдухне скоро.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
да приключва тая война, че на света му писна, да отварят ормуза, като искат да си мерят силите, да ходят на ринга и да не занимават хората, ааааа
отговор Сигнализирай
Новини