BGONAIR Live

Британски депутати искат забрана на "Маша и мечокът", пропагандирал съветска естетика


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
L.
преди 6 часа
Харесвам 16 Не харесвам 1
Ами да си направят по-добра анимация с британска естетика. Спонджбоб за пример.
отговор Сигнализирай
22
bob
преди 6 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
то пък щото тяхната woke естетика, дето я пропагандират във всички филми и сериали, е мноог убава..
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 15 Не харесвам 1
Жалка история чуек :D И аз смятам, че гледането на английски филми е изтезание за мозъка и сетивата, но ги излъчват все още. Въпрос на вкус.
отговор Сигнализирай
20
00 - 11
преди 6 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Книги и Киноленти кога шъ горим!?
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 0 Не харесвам 7
Аз се опитах да гледам това филмче в Рутуб, но без регистрация, не става и нямам намерение да го гледам.
отговор Сигнализирай
18
Ганьо консерватор
преди 6 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Намерете скорошно видео, в което Стармър гордо се хвали, че под негово ръководство броят на пeepacTиTe и coдoмитите в нагло-бритовия парламент е достигнал най-високото си ниво. Сега помислете защо се случва тази психоза (обсессия) на отмяна и забрана защото, ако нагло бритовите деца гледат нормалния и традиционен Маша и цирковата мечка, колко трудно ще им бъде да промотират хомосексуалните ценности на острова! Не е трудно да се види истината.
отговор Сигнализирай
17
Трябваше да се
преди 6 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
досетим, още преди двадесетина години, когато ВВС свалиха от ефир Бени Хил, че нещо не е, както трябва.
отговор Сигнализирай
16
youtu.be/6c0BgDX7z-s
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
В Украйна вече е забранен, и протестират че го дават на Netflix: Masha and the Bear - Adult Version - Зеленски като Маша
отговор Сигнализирай
15
ха
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Тоя британски депутат да ходи в УСА да *** изотзадзе на МНАГА и ТРЪП, че и на Путин - всички де плямпат за традиционни ценности. Та традиционна ценност за британците е пеедеерастлъка. Следствие на разделнот гимназиално образование. Момите башка от момците. Та са се завъдили гейските общества. Женско и мъжко. А там няма Маша и мечокът. Барем щото са от различен пол. То и на Путин и Медведев не знаем какви са им ценностите. Щото са евреи, а не руснаци.
отговор Сигнализирай
14
321
преди 6 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
В Ну, пагади вълка пушеше. Да се забрани. Виж черна Снежанка е ОК. Особено ако джуджетата я резнат групово. О времена, о нрави.
отговор Сигнализирай
Новини