IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Първата национализация на ГЕРБ?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

162
Д1
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
ЧЕЗ е чешка държавна фирма :D Че чехита са умни, ББ защо не купи примерно енергото на Македония с държавни пари ?
отговор Сигнализирай
161
Нова заря
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Защо ми слагате минуси? Не стана ли баш така? Всички, които гласувахте за Станишев, получихте и Доган в комплект. Това е грозната истина, другари. Кой ще понесе вината?
отговор Сигнализирай
160
Охранител
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Някакви тука малокалибрени в един момент решиха, че съм БСП/БКП-ар...е що не го духате...не можахте ли да резберпете, че не трябва помежду се да се дърляме, че всички *** все на едно и също мясот....да го ***...кога ще излезем да ги изметем...?!?!Кой каза, че БСП са мо и любимци!Винаги съм казвал, че ни яхат всички, без значение на цвета си, а те всички са от едно котило-БСП/БКП. И това правителство също. Прлосто трябваше да има разстрели, но когато беше възможно/преди 22 години, май и за товая сме безвъзвратно закъснели...какво ще кажеш аааа? Нищо нали, то не е лесно да го осмислиш, като да гласуваш, за този, който ти е платил...нещастните 20 лв., за които не можеш и салаем да си купиш ....еднократно...***!!!
отговор Сигнализирай
159
Господа социалисти
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Всички вие симпатизанти на БСП сте еднакво виновни за състоянието на България в момента, защото дадохте власт на БСП и ДПС. И понеже го осъзнавате, се опитвате да стоварите вината върху някой друг. Преди Костов ви беше виновен, сега пък Бойко. Винаги е някой друг, но никога вие.
отговор Сигнализирай
158
Д1
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Някой помни ли ББ какви ги приказваше за ЕРП-тата ? После какво стана и млъкна..... ????
отговор Сигнализирай
157
99 % рейтинг
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Никой друг освен сините не може да управлява държавата както трябва,без да краде и да прави поразии.Разбира се,Иван Костов-министър председател!Вярващите в Герб са прости хора.В Б-я те са мнозинство.Ако Костов беше чалгар и ***-и той щеше да има 50 % рейтинг!Ей,запомнете-рейтингът НЕ прави политика добър!
отговор Сигнализирай
156
Нова заря
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Гласуваш за Станишев - получаваш и Доган!
отговор Сигнализирай
155
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Балкан беше продадена за $1 защото тя имаше задължения от стотици милиони долари.Когато едно нещо е на загуба,то се продава евтино или се подарява.Поне в белите страни така правят.Големи компании фалират редовно - например Енрон.
отговор Сигнализирай
154
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Кой ше те продаде баш па тебе за органи? Ти самата имаш нужда от спешна трансплантация... на един орган... дето управлява централанта нервна система.
отговор Сигнализирай
153
локо
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Кремиковци за 1 долар, а за врътката с Балкан дължи ме всички тук 70 милиона на Гад Зееви.
отговор Сигнализирай
Новини