IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Правителството се харесва въпреки железните икономии!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

246
zozo
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
По-добре дисциплина, отколкото печатане на пари, като при Виденов.
отговор Сигнализирай
245
Батков
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 28
Батков :Ей Богу, не мога да разбера защо след като Бат Бойко ви съдра *** задниците за пети път на избори и още не могат да ви уврят празните червени кратуни. Не разбрахте ли най-после, че сте аут за още най-малко 2 мандата напред! Другата есен ГЕРБ ще спечели с пълно мнозинство, а вие пак по цял ден ще си кяфкате по форумите като бити педерастчета!...А след това ще има и трети мандат на ГЕРБ и тогава вашата лява /***/ партийка ще се свие до един вагон нежни ***, така че и да кяфкат и да не кяфкате все тоя четвъртит ще продължава да ви влиза, може би и за това толкова се бутате по форумите да лапате герберски патки! Абе изклесаци долни, Борисов доказа, че къде ви добара, там ви сваля червените прашки и ви забива Банкянския колец с все доматите, *** *** с още по-тъпия си нежен вожд Станишко. Стига сте се натискали за още бе! Абе *** абдали-***, вие мазохисти ли сте или да, малко ли ви беше големия следизборен срам от бесепарския *** *** разпран преди 3 години, та сега се натискате за още?! Аман от тия долни *** ей Богу!
отговор Сигнализирай
244
Мамантос
преди 12 години
Харесвам 34 Не харесвам 6
Гнусни, човеконенавистни ***, скоро ще ви изправим пред извънреден трибунал за геноцида в България! Да, тикви, шимони, рапони и всички останали душмани на народа, ще ви потърсим сметка за изпитата кръвчица. Викайте на помощ сутеньорите от Брюксел да ви пазят!
отговор Сигнализирай
243
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 19
Краднишев е най-Гнусния ***! Това е неоспорим факт! Човек трябва да е *** за да харесва този ***. Ако искате да ни управляват крадливи гнусни *** гласувайте за СПИНаджийте от БСП!
отговор Сигнализирай
242
ред
преди 12 години
Харесвам 41 Не харесвам 4
КАКЪВ ГЕРБ БЕ КЬОРАВИ ЛИ СТЕ ЧЕ ЖИВЕЕМ КАТО АБОРИГЕНИ
отговор Сигнализирай
241
Дон Кольо
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Нормално е Дянков да хвали Бойко, нали му е шеф все пак.
отговор Сигнализирай
240
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 16
Болните от СПИН *** *** нещо пак се ежат по форумите, вместо да си оправят маникюра и педикюра, да си подмият *** *** и да чакат сигнал от главния си ти-ри-ти-там, демек главния *** Станишко за да излязат на поредния си педерунгелски протест! А защо не блокират магистралите на Бойко и да изкарат някой и друг лев с продажните си *** ***, че закъсаха много откакто Брендо, Тракторчето и Сумистчето търкат наровете в затвора, вместо да им носят приходи от незаконната си и престъпна дейност, покровителствавана от предишните управления на червените престъпници от БСП!
отговор Сигнализирай
239
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
238
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 20
Умните хора си личат, и вече е всеобщо мнението, че нито един недоволен от ГЕРБ няма да гласува за БСП.
отговор Сигнализирай
237
админ
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 17
Не мога да повярвам - всички IP-та са от позитано.
отговор Сигнализирай
Новини