IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Правителството управлявало ала Меркел


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

119
iСтоян
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
На това гербаджийско управление 4 годинки му се вика безпилотно летене.Батмана даваше пример ,както и останалите овчари и овчарки -напр. Миро Найденов, които за прощаване се увековечи със селските бикове- кога друг път на аванта ще види бик............. Но в замяна на безпилотното летене Мирото напазарува за себе си цял етаж от министърската кооперация на вход на Южен парк етаж , пък и за дъщеря си - друг път няма да му се отдаде случай да се снима с говедата .Кого окраде Миро ?
отговор Сигнализирай
118
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ние сме номер едно в Бг - най добрите в ЕС - по корупция
отговор Сигнализирай
117
..
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Не понасям Борисов, винаги е бил един примитив, който загуби 4 години и не направи нито здравна нито пенсионна реформа. Но фактът е че благодарение на политиката на Дянков пенсиите се вдигнаха в началото и края на ГЕРБ,вдигна се минималната заплата,и майчинските.ГЕРБ сгреши стратегически с това че не спря АЕЦ Белене в самото начало на мандата,а му позволи да повлече НЕК надолу.За да не фалира окончателно НЕК,се вдигнаха цените на тока, които им изядоха главата. Руснаците (БСП+Атака) спечелиха.
отговор Сигнализирай
116
Кур дю Коленков
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
И сега какво излиза?Понеже работели по нейния модел,а сме много зле,пак другите са виновни!
отговор Сигнализирай
115
135
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
135, Той Бойко, горкичкия, е заблуден. Да беше на 16 години, да го излъжат. А той - 50 годишна мутра :) Не бъдете наивни. Вашия любимец Боко е също толкова виновен, колкото хер Флик Пицаджията !
отговор Сигнализирай
114
Ъпсурд
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
"Правителството управлявало ала Меркел"Дянков, тактиката "copy- paste" може да е приложима във средното образование, но не и ако си министър и вице премиер!!!В Германия фискалната и финансовата дисциплина са изковани след като първо са осигурени високи заплати и работни места.
отговор Сигнализирай
113
Хайде в панделата !
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Много ще се радвам този да отиде в затвора. Ще гласувам и за Дявола, ако съм поне малко сигурен, че ще вкара Дянков и бандата му в панделата.
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
"Правителството управлявало а ла Меркел " Азащо не живеем а ла Меркел? *** коко
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Дянков, от такива като тебе, Бойко си замина. Лъжехте го , колко добре живеем.
отговор Сигнализирай
110
ПсихоАналитиков
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Монка, гледам сменил си дрогата тия дни. Дали защото скоро свършва министерската заплата си минал на по-некачествена незнам.
отговор Сигнализирай
Новини