BGONAIR Live

Умилително от Крушовица: Браво, Корнелия! Обичаме те!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Българин
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
До Анонимен 55Кажи си и ти твоето име и ние да се подиграем с него. Какво лошо има в името "Корнелия". На такива обратни като теб може и да им звучи като "К*р-нелия" или обратния състав "Корн", ама името си е съвсем нормално българско име и асоциациите са само в перверзната ти глава.
отговор Сигнализирай
37
Българин
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Дано е по-кадърна от предишните Станишев и Миков и предложи накаква алтернатива във властта в България. Колкото до това, че от родното и село са я поздравили - не виждам нищо лошо.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
до 57 ТО КМЕТА ИМ Е ОТ ГЕРБ не са толкова простии
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
34
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
те тия нема да изкарат, за да гласуват. Не че им намалява електората на БСП по политически причини. Просто и естествено си измират хората, които все си мислят, че ще се върне Живковото време, а ***, които да гласуват за сегашните червени *** има все по-малко. А, забравям черевените *** по форумите, а и в този ги има и то не малко!!!!!
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 5
Три баби си разправяли:- Моята внучка се казва Гертруда, защото дядо й беше герой на труда.Втората казва:- Моята внучка се казва Офелия, защото бях член на ОФ.Третата казва:- Моята внучка се казва ***, защото аз се казвам ***, а сватята малко к*рва си пада.
отговор Сигнализирай
32
Kargo
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Те тия политици като нея станаха милионери от политика,а тия дето ги избират нека си броят стотинките за хляба.
отговор Сигнализирай
31
Бой
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 19
Герберастите се подиграват на хората от снимката. Не разбират горките, че се подиграват на себе си.
отговор Сигнализирай
30
ха ха ха
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
що си я не вземете ? Да си ходи у майкини без връщане. Така ще е сред свои.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Горката, няма пари да стегне бащината си къща
отговор Сигнализирай
Новини