IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Протест пред МО: Чужди армии храним, а небето ни кой пази!?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

87
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
жалка българия. жалки я правят всичките тез платени стачкуващи.
отговор Сигнализирай
86
бай-шиле
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Които са в ЕС ,са с промити мозъци,и ***
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 21
Спомням си по времето на социализма майка ми ставаше в 4 часа да се реди на опашка 4 часа до 8 часа когато отваряха защото магазините бяха празни и не можеше да се купи мищо след това. А родителите на съседите работеха нощна смяна и не можеха да се редят в 4 часа на опашка за храна и двете им деца умряха от глад само за една година.
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Българките избраха да проcтитуират в Германия, Немеца е богат, Ханс дава на българката 50 евра 20 минути сеанс. Българките работят легално, за себе си, цивилизовано и никой не ги закача. Плащат си и осигуровки, води им се за стаж. С няколко клиента на ден една българка може да изкара 5-6 хил евро месечно и като си плати таксите и осигуровките храна и квартира остават и чисти около 3 хил евра - това са 210 хил рубли само за един месец.
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Абе аз не знам некой да бега в Русия, никой не иска рубла всеки бега на Запад при цар долар.
отговор Сигнализирай
82
Кретен'ян
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
Сега сме много добре, недейте да се оплаквате! Щеш евроислямски ценности, щеш еднополови бракове и гей паради. А най-важното е, че сега има дънки, банани и тоалетна хартия, голям кеф.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
на комуниста трябва да бъде забранено да има каквито и да е права , никога да не участва в бизнес, в политика ..никога да не бива наеман на каквато и да е била работа под какъвто и да е предлог ...задължително всяка неделя трябва да се изваждат в центровете на градовете (на мегадана) и да бъдат публично унижавани ....да им се случи ТОЧНО ТОВА което те ПРАВЕХА ЕЖЕДНЕВНО !!!!
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
90% от проститутките в Германия са българки.
отговор Сигнализирай
79
вярно е
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Капитала е упадък,и разлагане на,обществата,точка
отговор Сигнализирай
78
НАЙ–ДОБРЕ
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
да повикаме РУСКАТА АРМИЯ, че се е видяло, че ТУРЦИЯ пак ни окупира тихо и с помощта на вътрешните предатели
отговор Сигнализирай
Новини