BGONAIR Live

Не искат царя в ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
do anonimen 18
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
hahahahah, mn dobur komentar!
отговор Сигнализирай
18

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
нашия *** (симеон) е за затвора , а си прави устата за председател на ЕС.пази боже.извинете Луксембург , но може да се окаже , 4е вашите земи са негови.хахахаха
отговор Сигнализирай
17

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Крайно време е вече да започнат и възрастово ограничение да слагат. Не може човек навършил 65-70 г. да се бута да ръководи и да заема високи постове. Крайно време е дори и в България да се махнат от ръководните места хора навършили пенсионна възраст, да може там да се сложат по-млади и енергични хора, а не нищо не правещи пенсионери лежащи на стари лаври. Какви допирни точки ще има един 20-30 годишен човек с 65-70 г. Те говорят на различни езици, а все пак бъдещето е за 20 годишния, а не 70. Та и Сименчо на 71 г. се разтърчал по постовете, че той като млад не е работил сега ще се заработи. За съжаление в България пенсионерите са наказани здраво с тези нещастни пенсии и се налага да работят та да могат да живеят, но не и тези които са на постове тия цял живот са лежали и лапали. Господата пенсионери във властта ако са достатъчно отговорни и доблестни сами ще се оттеглят от поста и ако са толкова кадърни и можещи винаги има начин да помагат.
отговор Сигнализирай
16
Аврам Бакалина
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Евалла, брато, ето тоя коментар си е баш на място- посмях се искрено с това определение за "преялата ***". Вярно, виж как гледа....още малко и ще продума !!! :-)))
отговор Сигнализирай
15
D.
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Simeon II e opetnil familijata si i ne zasluzava da bade s4itan za dostoen balgarin.
отговор Сигнализирай
14

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ние пък си не даваме царя,защото България ще загуби един голям мошеник-демагог,а ние тях най-си ги обичаме!
отговор Сигнализирай
13
Луцифер
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
ДНЕС . БГ, поздравявам ви за прекрасните журналисти и материали, които представяте, но моля ви не показвайте тази одиозна муцуна. Само от снимката на този мошеник и грабител български ми се повдига...
отговор Сигнализирай
12
nina
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
след 2009 година царо ще е на възраст, дето се напикават, тогава съвсем няма да го искат в ЕС.
отговор Сигнализирай
11
Dorotea
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
НИКОЙ НЕ ИСКА АЛКОХОЛИЦИТЕ, А КОГАТО СА И КРАДЛИВИ И КОМАРДЖИИ - ПЪК СЪВСЕМ
отговор Сигнализирай
10
lily
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Пак ми разбиха сърцето! Ама така е - хората сигурно се уплашиха да не тури ръка на Мон блан :-(
отговор Сигнализирай
Новини