IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

45% готови да отидат до урните, ГЕРБ води на БСП с 8,5%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

126
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
Тия проценти си ги заврете отзад!!!Номерата не ви минават вече!Да ги изметем на 4-ти!
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Като чета коментарите, после защо сме били най-бедната държава в ЕС. Образовайте се малко.
отговор Сигнализирай
124
Striker
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
За БсП 20% е абсурд! Бабичките измряха. Диапазонът им е между 10 и 16%. Чалгаджията също, но да видим.
отговор Сигнализирай
123
гледна точка
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
До 109. Хе-хе, и как го видя това заминаване в агония на ГЕРБ, като в неделя ще ги смачкат. Да та евва в плазмодия жалък, ама така е като си обладан от завист и злоба. Тъппанар.
отговор Сигнализирай
122
мумията се завръща
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Не трябваше да събарят мавзолея, сега ГЕРП ще трябва да правят нов
отговор Сигнализирай
121
до 120
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
*** е оправила всички предприятия и заводи. Когато беше още на 28г. като много млада в БСП седна на министрески стол. Тогава по онова време нямаше как жена на 28г. да седне в министреството ако не беше агент на чужда държава. След това оправи всички предриятия като ги приватизира. Гушна куфари с пари. Подкрепете я сега! Пари в партията няма. Трябва спешна подкрепа. Така ще ликвидират болниците. Ще ликвидират Б-я с любезното съдействие на Румен Гечев. Той е майстор във фалитите на 30 банки.
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Разбира се че ГЕРБ ще спечели Да не сме откачили да изберем чалгаджията и отровените
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Нулева толерантност към корумпираните.Когато имате рак или го изрязвате,или ви убива.
отговор Сигнализирай
118
изнервен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Ама писна ми дъртия грозен чалгар навсякъде да го пишат с това фамилиарно Слави, все едно, че е дете от детската градина. Казва се Станислав Трифонов. А най-добре да му викате Трифчо.
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До Анонимен 115 Ххахаха! Верно ли? Дай подробности!
отговор Сигнализирай
Новини