BGONAIR Live

Полицаи: Не сме крепостни селяни!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

201
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Глави от камък,Коси от скрежСъвети даватС голям копнеж.Глави от гума,Лица от коркНи поучаватС нечут възторг.Бради сополивиВ небето се веятМислят, че себе сиЩе надживеят.Ръще еднопръстиПътя ни сочатВярват, че времетоЩе си надскочат.Мразя тези,които ме мразятПлаша се от тези,които ме обичат!
отговор Сигнализирай
200
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
до 209 по отговара се вижда, че *** за зеле не става от теб.
отговор Сигнализирай
199
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Предлагам всички държавни служители,да си плащат всички осигуровки и да не бъдат миропомазени пред обикновения българин.
отговор Сигнализирай
198
206
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
до 206-не очаквах, че се познаваш с повечето във форума :) Ами като сте толкова добри, защо България е толкова зле? Защо никой не спазва правилата, и защо всеки краде?
отговор Сигнализирай
197
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Милиционери стават най-мързевивите, най-некадърните и най-тъпите хора. Това е факт. Който не става за нищо - става милицонер за да го хрантутят, хората които произвеждат - сиреч всички ние, така наречените данъкоплатци. Никъде няма толкова много милиционери на глава от населението както в България.
отговор Сигнализирай
196
до 204
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Ей , когато спреш да ми квичиш за МОИТЕ пари, че да не ровиш от глад по кофите, тогава ще ми даваш оценка на работата !!!
отговор Сигнализирай
195
7
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
НА СЛЕДВАЩИЯ МАЧ ДА НЯМА НАМЕСА НА ПОЛИЦИЯ.
отговор Сигнализирай
194
Мотото
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ден да мине, самун да загине ....
отговор Сигнализирай
193
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Каквито и да сме, сами си изкарваме парите и си храним семействата. Че храним и огромна *** от *** и полицаи. Очевидно сме добри в професиите си.
отговор Сигнализирай
192
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Много кухи *** са българите. Ами вие бе кавали, какви сте във вашите професии? Вероятно никакви и няма да бъдете никакви. Разединени сте и затова няма да я има българи след 20-30 години. Само да ревете ви бива.
отговор Сигнализирай
Новини