BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

537
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Не се притеснявам от факта, че г-жа Цветелина Бориславова участва в дружеството, спечелило поръчката? Това не представлява конфликт на интереси и облагодетелстване на наши близки, с пари събрани от българите?Премиерът отмина с гордо мълчание въпроса законно и морално ли е точно тази банка да спечели 50 милиона лева от винетните стикери. И защо да отговаря? България е Европа,където монополът на една банка не само не се допуска, но и попада под ударите на закона..
отговор Сигнализирай
536
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
ама че тоя е същия като и предишните .Само дето реже повече ленти , и непрекъснато се пъчи пред екрана.
отговор Сигнализирай
535
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ето малко факти и имена:Румен Гайтански Вълка, собственик на Волф МВР, Ц.Бориславова / СИ-Банк/ баща и в ПГУ на ДС, съпруг С.Абаджиев син на Иван Абаджиев, член на Политбюро на ЦК на БКП, Румен Николов Пашата един от основателите на СИК бивш служител на МВР. Красимир Гергов щатен служител на ДС и УБО, Митко Събев син на генерал близък на Д.Джуров ...
отговор Сигнализирай
534
Президент на РъБъ
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Ако Галъп бяха направили анкетата в тоя сайт, сигурно щяха да излязат резултати, че БСП ще вземе 99,99% а останалия 0,01% щяха да си го разделят Гоце, Яне и Доган :)Мечтата на *** :) Все бях виждал червени *** из форуми и сайтове, ама като тук - няма никъде :))) Ако вземат лев за това, че пишат глупости и лъжи - значи са продажни червени ***, чалгари и антибългари :)Ако пък не вземат пари - значи са обикновени *** :)
отговор Сигнализирай
533
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Че то Борисов е бил член на БКП преди Гоцката, и при това се е записал за милиционер в школата на ДС в Симеоново, по времето на Тодор Живков. Бил е отличен комунист! Издигнал се е да майор и началник катедра, и е преподавал на бъдещите служители на ДС как да се вербуват агенти акто Гоце. ДАЖЕ СЛЕД ПРОМЕНИТЕ ОТ 1989 НЕ Е ИСКАЛ ДА НАПУСКА БКП!!
отговор Сигнализирай
532
герб
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
БОЙКО БОРИСОВ Роден на 13 юни 1959 г.Образование:Дипломира се във Висшата специална школа на МВР като инженер по специалността "Противопожарна техника и безопасност" с чин лейтенант.Професионална дейност:27 юли 2009 г.: министър-председател на Република България.10.11.2005 г.: избран за кмет на София. Назначен с Решение 270/06.11.2005 на СОС.01.09.2001 г.: назначен на длъжност главен секретар на МВР с указ 194/2001 на президента на Република България, а със заповед на министъра на вътрешните работи му е присъдено звание полковник от МВР. С указ 32/2002 на президента на Република е удостоен със звание генерал-майор, а на 25.06.2004 г. е удостоен със званието генерал-лейтенант.1991 г.: основава фирма ИПОН-1 ООД, която е сред най-големите охранителни фирми в страната. Фирмата членува в Световната организация на охранителите IAPPA, а Бойко Борисов е персонален член на организацията.19851990 г.: преподавател във Висшия институт за подготовка на офицери и научноизследователска дейност на МВР. Защитава дисертация на тема Психо-физическата подготовка на оперативния състав и му е присъдена н. с. доктор.През 1990 г. напуска системата на МВР.1982 г.: командир на взвод, командир на рота.Постижения и награди:"Обявяване на благодарност" през 1985 г., 1987 г. и 1988 г.;"Почетен знак III степен" за конкретен съществен принос при изпълнение на служебни задачи с изключително значение в борбата срещу престъпността, опазването на обществения ред и сигурността в Република България през 2002 г.;"Почетен знак II степен" за проявен висок професионализъм и обезпечаване сигурността и обществения ред по време на посещението на президента на Руската федерация Владимир Путин през март 2003 г.;"Огнестрелно оръжие" за постигнати високи резултати при изпълнение на служебните си задължения от министъра на вътрешните работи през 2003 г.;"Кръст за полицейски заслуги с червена звезда" от министъра на вътрешните работи на Кралство Испания за заслуги към испанската полиция 22.09.2003 година;"Сребърен паметен медал" от председателя на Националния организационен комитет за 100-годишнината от установяване на българо-американските дипломатически отношения, министъра на външните работи Соломон Паси;Почетен медал на френската полиция от името на президента на Франция и от името на министъра на вътрешните работи, вътрешната сигурност и местните свободи;Медал за бойно съдружие от заместник-директора на ФСБ на Русия;Почетен жезъл от генералния директор на полицията на Испания;Сертификат за изключително добра работа и съществен принос в борбата против фалшивото евро от директора на "Европол" господин Юрген Щорбек през януари 2004 г.;Сертификат от Министерството на вътрешните работи и Генералната дирекция на Турската национална полиция за изключително ценен принос в развитието на двустранните отношения между българската и турската полиция в борбата с организираната престъпност и корупцията;Сертификат за благодарност за изключителен принос в борбата с наркотиците от Службата за борба с наркотиците (***) към Департамента на правосъдието на САЩ.Почетна титла Командир на Ордена на Звездата на италианската солидарност, от президента на Република Италия - 13.06.2006 г. Този орден се връчва на чуждестранни граждани, които са допринесли значително за развитието на двустранните отношения между Италия и респективните им страни.
отговор Сигнализирай
531
Надежда
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
След като силите на червеното и на синьото зло се обединиха и прегазиха надеждата на българския народ за по-добър живот в пределите на днешна Европа, ББ се зае с непосилната задача да пооправи нещо, така че не връзвайте кусур на човека. малцина са тези, които биха се наели с тази непосилна задача. Той дано да успее да постави поне някакво начало.
отговор Сигнализирай
530
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Тая многомесечна национална клоунада между Цара на Мат'риала (Боку-Пушилката) от една страна, и Президента-Гоцко (доносника) от друга, почна адски да писва и дотяга!
отговор Сигнализирай
529
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Премиерът Борисов призова медиите да кажат дали са притискани от властта му. Брилянтен ход на министър-председателя, който никак не обича да го критикуват и да се пише лошо за него. Борисов е напълно наясно, че няма нито една медия, която да се обади, че е под чехъл. И затова е толкова ербап.Премиерът чудесно е изчислил, че просто няма кой да се обади. Защото всички вестници, с много малко изключения, са в юмрука на медийния монопол на Ирена Кръстева и Делян Пеевски. А как си представяте те да ревнат, че в тях има цензура?С телевизиите е същата работа.Кой главен редактор ще има храбростта да се обади, че му е оказван натиск?И е прав, прав си е човекът, защото медиите в България и без да ги натискат търчат подир *** му като помиярчета.Бареков ли ще се обади, че е притискан? Че какво да му притиснат на него и на медийния монопол, като са се надупили вкупом на Борисов, Цветанов и сие?!Тоя път Бойко си изигра добре картите.Нещо като в ъндърграунда пъхнали са те в багажника и са ти сложили лепенка на устата, пък ти *** викай, че те малтретират.Знае ги Бойко тези хватки. Няма спор. Научил ги е добре от Тодор Живков.
отговор Сигнализирай
528
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
ГЕРБ все пак остава и ще си остане водеща партия още доста години ...За голямо съжаление на умиращите БСП,РЗС и СДС !
отговор Сигнализирай
Новини