BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

567
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Странно! Всички медии в България са собственост на червени олигарси и всичките се надпреварват да хвалят Бойко Борисов и Цветан Цветанов...
отговор Сигнализирай
566
:)
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Нека съм умствено недоразвита, дай боже повече такива, щото ще го избереме пак :))) не просто заради самия него, а щото другите са прекалено умни и не искам да ми вземат и малкото наследство, което ще мога да оставя на бъдещите си деца.... а да де и в кръга на "майтапа" :))) Какво ще ми подари ГЕРБ маГИСТРАЛА за да мога да виждам родителите си като свърша работа в 6 в 8 да вечерям с тях петък вечер !!!! примерно :) станишев да ме изкушава с пенсии които докато ми дойде времето ще умра от глад
отговор Сигнализирай
565
Мазохизъм
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Другите народи се отърваха от червените кърлежи..........само ние ги търпим
отговор Сигнализирай
564
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
А аз предлагам първо Бойко да мине през детектора и да отговори на няколко прости въпроса...1. Има ли протекция от негова страна към трибуквените групировки / ***, СИК /2. Има ли общи икономически интереси със Цветелина Бориславова.3. Участвал ли е във корупциони схеми.4. Участвал ли е във Мутренски бригади.5. Знае ли нещо по въпроса за "фалшифицираните" му подписи като кмет.6. Комунист ли е.7. Разтривал ли е ушите на другаря Живков / това е контролен въпрос / всички знаем отговор
отговор Сигнализирай
563
Савата
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
И социолозите не могат да скрият ,краха на ГЕРБ.Ако Боко имаше шанс за абсолютно мнозинство щеше да свика предсрочни избори ,но го е страх.Още малко ще печели избори и ще се срине ,като Симо ,Доган и Станишев.
отговор Сигнализирай
562
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
ако искате да ви изтрият коментариите - пишете срещу боко тиквата :)ако искате да ви оставят коментариите - дори и да са чиста порнография - започвайте да бойкогъзолизствате....толерира се :)))
отговор Сигнализирай
561
Смях
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Срещнали се на полянкапрабългарин и праславянкаТури вади, вади туринародили чукондури,хем космати ,хем брадатихем крадливи и е.ливихем проклети ,мързеливимръсни , *** и страхливипрости, подли, уродливизлобни, нагли, завистливиТури вади, вади туримаршируват чукондурикомуняги, социалисти болшевики със чекистигадни кат червени глистина политбюро ратаипе.ераси м.нетчии,на Русия ибрекчии ,Тури вади, вади туриатакуват чукондурив първа линия мръсницимафиоти, политици,следвани от ред мутантии живеят от аванти,Знамената си развяватНеграмотност поздравяват
отговор Сигнализирай
560
;)
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Прекрасна статия и ще я коментирам така:"НЕ Е ВАЖНО КОЛКО И КАК СА ГЛАСУВАЛИ, ВАЖНОТО Е КОЙ, БРОИ ГЛАСОВЕТЕ." /Йосиф Висарионович Сталин /
отговор Сигнализирай
559
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Ами те в ДС *** не вземаха, бе бат Бойко.Затова не са те взели, както и мен.Подбраха който се съгласи между отличниците и те станаха хора.Остана шлаката, която чак сега получава възможност за изява
отговор Сигнализирай
558
anonimen
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
na nikoi ve4e ne vqrvam 6tom mutra stana primier egati darjavata sme
отговор Сигнализирай
Новини