BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

87
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Кристалина Георгиева стана симпатична на българския народ с това, че Бойко я предложи за ЕС. Иначе тя е класически пример на червена комунистка-кариеристка, също като Меглена Кунева-Пръмова и Ирина Бокова.
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
:D:D:D e tova napravo me razbi. no za jalost tova e samata istina.
отговор Сигнализирай
85
Б.Б.
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
Следя ви от портрета на стената, внимавайте какво говорите, за да не нахълтат цветановците у вас "по погрешка"
отговор Сигнализирай
84
симо
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Цензурата ви е отвратителна. Ако не искате да знаете за мнението на хората , закрийте форума.
отговор Сигнализирай
83
Провадийския
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Ahmed, е, вече ще трябва там във вашия край да се постараете да научите и български. Какво е то такова 'час по турски'? Вървете си в турция, и та си го изучавайте. Тук се говори само на български.
отговор Сигнализирай
82
diagnoza
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
и какво са очаквали хората заплатите да станат 2000 лв, да няма мизерия, селата да прицъфтяват и да няма никаква престъпност и безредие ли??????
отговор Сигнализирай
81
kk
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Ами що не вземат да се пробват ГЕРБ!Хем ще спечелят с пълно мнозинство
отговор Сигнализирай
80
АЗ
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
"то работата е от ясна по-ясна..."-Моля за разяснение,защото на мен не ми е ясно,какво е ясно?!!
отговор Сигнализирай
79
Владо
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Кои бяха Галъп не бяха ли на комунягата Андрей Райчев? Доверието в ЕРГ е паднало доста повече, но това не значи че е нарастнало доверието към мазните бесепари.Нещо се е объркал Галъпа
отговор Сигнализирай
78
мечо
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
***, ти откъде знаеш, че не са помогнали на много хора и деца, но го правят анонимно, защото добрините не бива да се афишират, ако са безкористни(не за PR).
отговор Сигнализирай
Новини