BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

107
lama dordje
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
sega vidqhme edin prekrasen primer na caftej na ego v nai podhodq6tata sreda.poqvi se nai interesnoto cvete koeto nosi razni yhania v vsi4ki svetove.na6ata realnost rodi nevijdano tvorenie gotovo da vleze v istoriata s cqlata si premadrost i veli4ie dostoino za velikite palkovodci na armiata ot neveji glupaci.
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 8
За това, че Бойко е мутра има факти все пак. Иначе за неспирното говорене сме чували вече. Слушаме година и половина. Но знай, че никой не може да промени миналото си и то ще го преследва винаги. Още повече когато е кално, като това на любимия ти Премиер. Аз не искам мутра да ми е Премиер. Всеки нормален човек знае кой създаде мутрите и групировките. Ако не си разбрал, толкова по-зле за теб. Създадоха ги същите тези, срещу които днес, вече облечен в държава власт, мутрата Бойко Борисов уж се бори но за жалост най-вече по страниците и екраните на услужливите медии. Да живеят милиционерските клипчета. Аз преди 20 години скачах по площадите с още стотици хиляди хора не за това, да ме управлява и представлява човекът, завършил Развъдника за милиционери в Симеоново, човекът охранявал националните
отговор Сигнализирай
105
Провадийския
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Доган моето момче да си отива в анадола. Тук няма място за него
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
Ако един *** забавлява народа - това е комедия,но ако същия този *** води народа - това е трагедия.....Гьоте
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
България е, една окончателно провалена държава, с тотално оглупял народ и напълно изтрещяли управници-мутри.
отговор Сигнализирай
102
пейо
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 15
нека си драскат комунистите. с това нищо не променят. щеше ми се със закон да ги забранят комунистите, но не заслужават дори такова внимание. гоце в отчаянието си прави все повече и повече глупости. колкото по-бързо проучее че както той така и всички комунисти са си "изпели песента", толкоз по-добре за тях. още 5-6 годинки да си заминат и последните червени бабички и да ви видим тогава.хахахахахахахахахахахахахахахахааххаха. ДРАСКАЙТЕ, ДРАСКАЙТЕ ЦЪКАЧИ ЧЕРВЕНИ. ако сте на заплати ви прощавам
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 9
Много смешно е, когато *** човек се вземе на сериозно. По-стари и по-мъдри хора са казали "Дай на простия власт и му гледай сеира". По-голямо потвърждение на това от Бойко Борисов просто няма
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Ей, ама тоя Бойко как само определя цени всякакви - казва и никой не трябва да противоречи. Нито за тока, нито за банките, нито за разните му ВЕЦ-ове там, ТЕЦ-ове и АЕЦ-ове. Нито пък за магистралите. Той разбира от всичко. Не знаех че в Училището за недоразвити в Банкя и в Развъдника за милиционери в Симеоново са се изучавали толкова много дисциплини.
отговор Сигнализирай
99
така
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Да идва Доган!!!
отговор Сигнализирай
98
служебен кабинет
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Еми от тука на татъка така ще да е ...ще гледаме филма "Умираме трудно, бавно и мъчително" .... до напролет, пък после служебен кабинет и избори...
отговор Сигнализирай
Новини