BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Чакам АБВ,че и други умни и ненаядени!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 15
Истината е че на Бойко най-много вярват, приятелите му около него които са в ДАЛАВЕРКАТА. Народът поумнява от ден на ден, логично е "доверието", което беше напомпано от Догановско-Кръстевско-Пеевските медии преди изборите да спада. Какво стана с Доганчо, герберчета. А ? Нещо година и половина си пие рахат-кафето край Барбекюто. Смешни демагози.Изгони ГЕРБ!Спаси БЪЛГАРИЯ!
отговор Сигнализирай
25
VIDE SE
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
ABE LAITE SI 6U6UMIGI PROSTI AMA SA6O DIKOV DOBRE GI NASRA CECI I BO4I RAZO4AROVAHA STOTICITE HILQDI IZBIRATELI GLEDAITE SA6O DIKOV PO 4ESTO GLOPACI PROSTI MALUMNI VERVAITE NE CECINIO NASRA SE DA LAJE S TIA IMOTI SI4KO SE VIDE TAKA 4E SI TRAITE GERBER4ETA XAXAAXAXXAXAXA
отговор Сигнализирай
24
Глупак
преди 15 години
Харесвам 26 Не харесвам 8
Никакви десни избиратели не са гласували за герб. Той отне само гласове от БСП - малко, но събра всички ***.
отговор Сигнализирай
23
Аналитик
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 30
Добре, че беше Бойко, че от 20 години - едни и същи депутати и едни и същи крадци. Може да е пожарникар, ама сложи в джоба си по решителност всички предишни "умни" глави!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 43 Не харесвам 8
ИСТИНАТА Е ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ВЯРВАМЕ НА ТОЯ ПЛАТЕН САЙТ
отговор Сигнализирай
21
koko
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
priatel na berloskoni i putin male kakvo ocakvate mafia ni6to druko 6te obeskosti bg i 6tesi drigne kato onzi bla6if car simeon
отговор Сигнализирай
20
Lehr
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 13
Възможно най-тъпата агенция - Галъп. Скоро ще цъфне Андрей Райчев да обяснява какво иска да внуши.Кой ли е платил за скалъпения рейтинг на Кристалината? СДянков ли или ония дедушери ивреи от Световната банка? Нас световната банка ли ни управлява - по-точно - ограбва?Кристалината рядко се мярка в България - затова рейтингът й - цъфнал та вързал! Какво е постигнала като еврокомисар - холерна епидемия в Хаити.Вече не ходи и натам - я да не я пипне холерата, я да не я бият.
отговор Сигнализирай
19
иво
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
eee може да се поспори по тази тема и СТАНИШКАТА Е НЕ ПО МАЛКА ПЛЮНКА
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 18
Не ставай смешен. Никакво кранче не е спряно на никого. Спряно е само по медиите за съжаление. Това което се случи след идването на ГЕРБ на власт е просто предоговаряне и преразпределение на процените и комисионните. Приемане на лобистки закони, обслужващи контрабандата.
отговор Сигнализирай
Новини