BGONAIR Live

Църквата си учреди синдикат. 1100 отчета на отчет в "Подкрепа"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
??????
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Въпроса ми беше за подремването в църцвата,но ти ми изреждаш едни страшни безсмислици че не знам какво да ти кажа....... . Твоите вярвания да не са свързани с ученията на Бахайската църква ? Защо слагаш Христос при другите изброени от теб ?
отговор Сигнализирай
29
Ей
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Синдикатът е група от бездарни, мързеливи работници или служители за борба срещу шефа им. Това превръща попчетата в най-големите антихристи и безбожници. по-лоши и от атеистите. Предлагам първата работа на новия синдикат да е коригирането на 10 те Божи заповеди. Те и без това не ги спазват.
отговор Сигнализирай
28
Радостин
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Задължително трябва още един синдикат
отговор Сигнализирай
27
anonimen
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
oxa Tren4ev 6te zagladi kosama ,4lenski vnos 6te pla6tat bodalite a nqma da polu4avat nikakva podkrepa,xa,xa
отговор Сигнализирай
26
ADIOS
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Приказки за балами!Който е некадърен става поп, пожарникар или полицай!Всичко започва с "П"!!!!!!!
отговор Сигнализирай
25
не отричай
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Бог не е грешен,грешни са ни представите на нас!Грешни и изопачени от църковните дейци,които са далеч от Бог,а иначе Бог е във всеки от нас,въпроса е да се вслушаме в по-добрата половина от себе си.Няма по-позитивно от Бог,а другото са оправдания за атеистите,които оправдават безхаберието си с отричане на Божественото.И сега точно храмовете имат повече ортицателна,отколкото позитивна енергия,затова няма смисъл да пълним джобовете на оялите се опове.Всеки от нас е храм с Божии частици.
отговор Сигнализирай
24
фанта
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Уважение е всичко онова, с което почиташ Бог или някое същество. Важното е да си искренн и да не лъжеш нито себе си, нито другите с тези неща! Намирам бог за грешен, защото е такъв, но това не означава, че всичко, което е създал е лошо? Просто има много същества-ангели, като всевишният (Христос, Аллах, Йеховах, Метатрон, Шамаел), които вършат собственните си злини и те са виновни, задето човечеството е в такъв ад от сътворението му. Така, че почитай Бог и църквата, дори и да има грешни хора!
отговор Сигнализирай
23
Жалко
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
И БПЦ тръгва след БАН и Кремиковци .
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ako ne sa dovolni ot neshto, kakvo stachka li shte vdigat?Tsarkvata ne e svetska organizatsia.Ama te ot BPC nali sa komunisti i sa sviknali da sa prikrepeni kam njakakva svetska organizatsia.
отговор Сигнализирай
21
Някаф там
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Дори поповете не вярват, че господ защитава интересите им... Остава да започнат да си плащат и данъците като останалите хора и нещата ще започнат да се нареждат...
отговор Сигнализирай
Новини