BGONAIR Live

Църквата си учреди синдикат. 1100 отчета на отчет в "Подкрепа"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Интонацията на дискусията би породила радост в душите на тези, които посяха безбожието в България. За съжаление...
отговор Сигнализирай
19
?????
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Дремането по време на литургия за уважение ли се смята ?
отговор Сигнализирай
18
фанта
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Има бог и той е несправедлив. но това не озцначава да се руши БПЦ? Уважавайте ги, пък и никой не те кара насила да ходиш, в църквата? Може един път седмично да идещш хем ще поддържаш сградата с по някой лев, хем и ще видиш красиви икони, приятна обстановка, тишина, там настроението е хубаво, не е като виканиците при сектите на Йеховах? Може и да има някои дяволи свещенници, но не всички са такива? Литургиите са приятни, ако си седнал. Пък ако ти се спи, дремни си! Важното е уважението!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Тия попове са найголемите измамници,къв бог или буда или аллах, няма ни един,всичко е една заблуда.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
гледах патриарх маским по ТВ.на 94 год.и още се показва и си служи,и се води на работа.дали пък не ни пробутват пример и ние да се пенсионираме след 95?
отговор Сигнализирай
15
кои са тези?
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
"Родната Църква" не е илюзорно понятие.Тя е представлявана и олицетворявана от отците в нея.Кои са те в нашия случай?Отговора го знаем всички,а аз ще се въздържа от епитети,защото биха били много грозни и яростни.Тези хора изгониха и малкото свестни отци от храмовете и ги натириха далеч от миряните,а останаха само...както казах,ще се въздържа от епитети.Ясно ли ви е,че тези хора на практика се направиха недосегаеми,като изключиха възможността миряните да имат думата за това кой да им служи?
отговор Сигнализирай
14
!!!!!!!!!!!
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Там заплатите не са заради дела-"за да не се похвали някой" !
отговор Сигнализирай
13
българин
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Докато назначения от комунистите агент на ДС Максим е начело на църквата ни мен, както и хиляди като мен не ни търсете за подкрепа.След като за 20 години не можахте да си изчистите храма от безбожната ***, как имате очи изобщо да говорите и да искате нещо?Ако не беше царя да затвърди кликата на Максим, може би вече църквата щеше да си е стъпила на краката и да се е изчистила безбожниците, но вече не виждам скоро светлина за вярата в Б-я
отговор Сигнализирай
12
KALT
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Поповете са решили, че щом идат на работа и видят най големия шеф, окован на кръст, могат да правят каквото си искат. Срам за вас мишки. Виктор Юго правилно е описал, вашия антипод абат Мириел.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Срещу Православната Църква в България все още се води война от наследниците на комунистическия режим. Алчните *** продължават да грабят и рушат, а народа е така зашеметен, че често застава на страната на враговете си, хулейки родната Църква...
отговор Сигнализирай
Новини