BGONAIR Live

Борисов: Има лекари с по-голяма заплата от мен и целия МС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

397
Кана Котарг
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
*** се скъсват да защитават 30 000 евро бюджетна заплата на лекар...това си е кражба от всички нас. Боко вместо да дава разяснения да направи чистка, ако са толкова кадърни ще си намерят работа веднага в часните болници.Ама са кадърни само да смучат пари, тази тази болница в която работят има 40 000 000 дългове. Казах.......
отговор Сигнализирай
396
jdr
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Баща му бил шев на МВР през 80-те. Той охрана на Живков. НО той е капеталист.Е как става това?
отговор Сигнализирай
395
jdr
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
То и Сергей вземаше пари, ама тогас живяхме по- добреБОКО дай нещо по доброно неможетати каза 4е е бил комунист и ти сега си същия
отговор Сигнализирай
394
a.m.
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
.a na ko4a ta6azite koi 6te gi iade..
отговор Сигнализирай
393
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
С тази разлика, че лекарите не работят в частна болница. И да им се плащат от бюджета на здравната каса?! И няма значение колко са, а че ги има
отговор Сигнализирай
392
Бонго
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
1. Колко са тия лекари дето вземат 50-60 хиляди? 1,2,3?2. Известно ли е на ББ, че президентът на САЩ взема 40 хиляди USD на месец, а има стотици служители в частни фирми, които вземат по 100-200 хиляди на месец, че и до милион. Ще каже сигурно, че са частни фирми - въпросът е, че главата на държавата не е определящ като заплата и не е станал държавен глава за да вземай Най-голямата заплата.
отговор Сигнализирай
391
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
"Горд съм,че лекарите и и медицинските сестри във Великобритания получават едни от най-високите възнаграждения в държавата!"Г-н Тони БлеърМинистър-председател на Обединеното Кралство(в отговор на питане в Камарата на представителите)
отговор Сигнализирай
390
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Oh Bojekele, sega Boroiko lekar4e li ste u4i , da bocka iglata s penicilina, ha ha ha-oficialno Boce prizna 4e e proZZZto pojarnikar4e zavyrsilo pydarskata skola na MVReto i Semionovo, ha ha ha
отговор Сигнализирай
389
куку
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
луди управници - луда държава
отговор Сигнализирай
388
Х
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Чета постовете и в крайна сметка не се учудвам, че психясалото недоразумение от снимката е министър-председател на страната. Както се казва, крушката си има опашка. Е, те такъв позор за тази държавица, не съм си представял никога. Добре протестират някои лекари. Но за да си заслужат парите, най-добре да се изкажат по същество психиатрите. Загубен, *** народец, с претенции. ***!
отговор Сигнализирай
Новини