IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: Има лекари с по-голяма заплата от мен и целия МС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
водния
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
Айдее на курбаанаа!!! докато е топъл че изстине ли Боко зъбите ни ше избий!!
отговор Сигнализирай
6
Гошо Тъпото
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Чакаме Бойко и в Кривунделово,за да открие пистата на Формула 1;като началоможе да подари един кашон.....шампанско,от по-големите за да се....къпятпобедителите.
отговор Сигнализирай
5
Offffff
преди 15 години
Харесвам 35 Не харесвам 14
A MUTRATA KAKVA ZAPLATA ISKA?
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 48 Не харесвам 11
Ми може би цялото Ви правителство върши по малко работа от един селски доктор .Вие как мислите другарю ББ.А и така сте почнал с кочовете можеше и мазни борби да си организираш с личнототи участие да видят селяните какъв бабайт за премиер имат
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 46 Не харесвам 8
Нека да посочи Бойко - разбойко кои са тези дето вземат толкова големи заплати.
отговор Сигнализирай
2
Фелдшер
преди 15 години
Харесвам 31 Не харесвам 11
Много ми е чудно, за какво взимат някои лекари такива невъобразимо големи заплати? Наистина, какво толкоз правят? Значи става въпрос не за всички, а за определена група лекари.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 47 Не харесвам 18
Що не вземеш да се глътнеш, бе Бойко! Кой е тоз лекар, който взима толкова!Лекар в Бърза помощ взема 390лв месечно! Понеже болниците не могат да им изплатят заплатите, понеже няма пари за тях, понеже са на държавна издръжка!Спал си на мокри вестници и си се простудил, докато си обикалял с хеликоптера си
отговор Сигнализирай
Новини