IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

НЦИОМ: 1/5 не одобряват ГЕРБ; Цветанов - любимец на българите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

180
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
69 evala:НЦИОМ или МИЛИЦИОНОМ?как може само една агенция да има смелостта да публикува толкова потресяващи резултати.
отговор Сигнализирай
179
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
След това във всички медии се появиха материали, в които се описваше богатата професионална биография на Кристалина Георгиева от 1993 г. досега. Или по-точно годината, в която е започнала работа в Световната банка. За времето преди 1989 г. оскъдните биографични данни за Георгиева гласят, че е завършила политикономия във ВИИ Карл Маркс, а след това е работила като преподавател в същия университет. В няколко медии се появи и информацията, че преди 1990 г. г-жа Георгиева е заемала различни академични и консултантски позиции в България и САЩ. В истинността на последното няма как да бъдем сигурни, но ако е вярно, съмненията за наличие на съпричастност към органите на ДС от страна на г-жа Георгиева не биха били неоснователни.
отговор Сигнализирай
178
ГЕРБЕР
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 12
Тук всички са долни ***, обаче времето на необразованите *** свърши.
отговор Сигнализирай
177
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Кристалина Георгиева също е комунистка актистка. Също и като Бойко. Вземи й прочети първо биографията след това пиши глупости по форумите.
отговор Сигнализирай
176
Венце
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
***, ако знаеш Бойко най червен от всички в България
отговор Сигнализирай
175
ГЕРБЕР
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
до 191Ами знаеш, че е трябвало да им замаже очите на тъпите *** за да се издигне, а условието е да си член на БКП.
отговор Сигнализирай
174
Пътник
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
в Монитор - Според проучване на НЦИОМ МВР и църквата най-харесвани Образованите и заможните подкрепят Борисов Българският еврокомисар Кристалина Георгиева с рейтинг като премиераЗдравейте бедни тупаци
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Бъркаш пич, въпреки че тогава имаше само една партия, достойните и честни хора не членуваха в нея. А пък още по-малко 18-годишни. Това го правеха само кариеристчетата и натегачите.
отговор Сигнализирай
172
ГЕРБЕР
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
до 189Ми тогава е имало само една партия БКП от коя да бъде като избора е един. Бойко отдавна е скъсал с БКП още 1989г. , а ти си още червен и отвътре!
отговор Сигнализирай
171
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Сори ама това че не понасям милиционерите и мутрите, не означава че съм комунист. По-скоро ти си такъв, защото идолът ти е член на БКП от 18-годишен, пък аз не съм членувал и до ден днешен никъде - на 42 години съм.
отговор Сигнализирай
Новини