BGONAIR Live

Путин благодари на тези, които празнуват Нова година на фронта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

107
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Заглавие:/Ето какви заплати в евро ще взимат политиците от 1 януари. Радев прибира над 8 хилядарки/:))
отговор Сигнализирай
106
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
*** като върховен главнокомандващ що не е фронта, там да поздравлява. Още един път доказва колко е бъзлив.
отговор Сигнализирай
105
Щерев
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
есело посрещане на еврото и НГ.Мен ми е кеф че аз съм на маса а руските серсеми умират за *** в окопите ха ха хаха
отговор Сигнализирай
104
абе
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
няма ли поздравления към обречените войници от зеления плъх....или той дълбоко в землянката си ближе раните!
отговор Сигнализирай
103
Никита
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
И с Путин и без Путин ние сме последната дупка на кавала.Вечни слуги на господари ,като през определен период от време господарите ни се сменяват.
отговор Сигнализирай
102
Т55
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Немога да се начудя на акъла на дjeдърята.Решили са ,че Путин им е проблема и като изчезне ще дойде нов елцин?!Живи сте благодарение на н.в.Путин.Молете се за него!
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Би било добре Путин и Медведев да заминат някъде на фронта да празнуват заедно с клетите войничета в окопи, студа и тъмнината. Всичко останало е просто бла-бла-бла.
отговор Сигнализирай
100
Т34
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
ДА ЖИВЕЕ БРАТСКА РУСИЯ.
отговор Сигнализирай
99
руски будали
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
*** ли за Путин ха хаха хахаха
отговор Сигнализирай
98
321
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: 321 Кво ми слагате минуси бре. Като не сте таковали рускиня или украинка значи не ви става чишката. За тех и точки не даваха на гларусите.
отговор Сигнализирай
Новини