BGONAIR Live

Украинец нокаутира двама военни, набиращи персонал за армията ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

81
Стадото
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 11
До: анонимен 74...ще се противопостави този който има акъл в главата,безропотното руско стадо отива на заколение без да гъкне...нали това го виждаш,няма опозиция,има само Кремъл.
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 17
Това е рассия - видно е във видеоto, kydeto се говори на руски и от коментара на TRT World ......
отговор Сигнализирай
79
Истината
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 4
Така е то, в свободна, демократична европейска украйна! Хората направо изгарят от желание да я защитават! Истински КОНЦЛАГЕР, с бодлива тел край р. Тиса, зондер команди, които отвличат, пребиват и убиват безнаказано хора... И на тия фажистки *** ние помагаме??? Референдум! Народен Съд!
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: ТЦК...няма проблем отиваме но ти ще ни водиш, става ли,или си по чехли пред компа..
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: Успех братушки!!!За теб спасение няма...обречен си.
отговор Сигнализирай
76
ТЦК
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Лuбepacmчema, гледайте и вие как се прави, че скоро ще ви се наложи! Бaлъцume в Украйна вече свършват, идва вашия ред! Пазете се, че на фронта само да nuk..ш значи да ти го гръмнат с някой дрон и да си го търсиш от върха на някое дърво или Св. Петър!
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 9
До: анонимен...66.....То е манипулирано щото това е рассия!!!Откъде се вижда че е Украйна !!!!
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 3
Това е ежедневие по украинските градове, села и паланки. Това, че вие не искате да ги видите и да пишете а това е друга тема. Важното е да се пише, че Русия смята да прави втора мобилизация, а че наркомана затрива народа си не е важно.
отговор Сигнализирай
73
история
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 8
До: Гиб Мелсън...Върна ли се да каже така ли е било...Когато имаш стадо овце вместо народ е лесно,както е в Русия...
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
СВОБОДНИЯ ИЗБОР НА ПРЕСТЪПНИТЕ ПРАВИТЕЛСТВА ПО СВЕТА. НАВСЯКЪДЕ ПО СВЕТА ЕДНА ШЕПА НЕГОДНИЦИ УЗУРПИРАЛИ ВЛАСТА ЗА СОБСТВЕНА ОБЛАГА ИЗТРЕПВАТ ХИЛЯДИ НЕВИННИ ХОРА ЗА НИЩО. ДЕМОКРАЦИЯ БРАТСТВО РАВЕНСТВО. А БОТАШ КОЙ ЩЕ ПЛАЩА !??????? ВИЕ РОБИ.
отговор Сигнализирай
Новини