BGONAIR Live

Украинец нокаутира двама военни, набиращи персонал за армията ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Урсулка, Мерцаки и Макарони НЕ бомбят всеки ден в Киев, но плащат за да *** украинци. Украинците са разходен материал и понеже са го разбрали яко млатят ТЦК. А целта е да зграбят без пари ресурсите на Русия, кое не ти е ясно?
отговор Сигнализирай
25
do 24
преди 9 часа
Харесвам 3 Не харесвам 8
Урсулка, Мерцаки и Макарони ли бомбят всеки ден в Киев?
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 17 Не харесвам 4
Видеото е много старо, но показва отношението на украинците към войната. На никой не му се мре заради кефа и далаверата на Урсулка, Мерцаки и Макарони...
отговор Сигнализирай
23
ВъзмездиеЩеИма
преди 9 часа
Харесвам 15 Не харесвам 3
До днесбеге - не ги "набират", а ги отвличат от улиците. Днес МО на 404 обяви мащабни проверки във всички ТЦК, за разкрития на брутални отвличания, насилие и смъртни случаи. Омбудсманът Лубинец разкри шоккиращи резултати от проверка в ТЦК в Николаевска област. Защо не пишете за това, ***, които сте с отпаднала необходимост!?
отговор Сигнализирай
22
хехе
преди 9 часа
Харесвам 15 Не харесвам 2
50 000 загинали, а ловците от ТЦК не могат да насмогнат да набират"мераклии" които ги нокаутират.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 7 Не харесвам 11
Едно време по комунистическо, а и след това, имаше задължителна военна служба. Отърваш се само ако те признаят за негоден - инвалид или тежка хронична болест. После и запас имаше. За отклоняване от тези служби се полагаше военен съд и затвор. А смятай по време на война какво би било. Много се пенят путинофилите ни тука...
отговор Сигнализирай
20
JoJo
преди 9 часа
Харесвам 14 Не харесвам 2
Да мобилизират фюрерът Мърц и фустата фройден Лайен . . Ще бъдат чудесни представители на 4-я райх !
отговор Сигнализирай
19
Ада на чебурашките
преди 9 часа
Харесвам 7 Не харесвам 24
А Зеленски нокаутира Путипути. В Крим е обявено извънредно положение.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 18 Не харесвам 1
При това невъоръжен. А представяте ли си го на фронта?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 13 Не харесвам 5
Навремето военната милиция и тук преследваше така войници в отпуска.Вкарваше в ареста за нищо.
отговор Сигнализирай
Новини