IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ОИК-София отказа да се подчини на ЦИК за машинния вот


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
Това си министъра беше направо унизително. Цял ден го криха, за да не му задават никакви въпроси и в полунощ се включва на живо да замаже положението и да каже, че няма проблеми, той искал просто да си има едни безполезни кодове за принтери . Ала бала портокала
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 3
Невалидни бюлетини при харията средно 1-5%, повечето кметове печелят с 1-2% преднина. При машините невалидни няма. Хартията е по-изгодна за манипулация и купения вот. Това е.
отговор Сигнализирай
71
Санчо
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ако ме изберете за кмет в тая немотия, обещавам в реката да тече ракия и в тревата - салата.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
До 76...Нали това казвам....Системата е погрешна.А не машините....
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 2
за да натискат толкова за машините Подмяната, значи се върши фалшификация, за тях е на живот и смърт!...ХОРА, НЕ ГЛАСУВАЙТЕ С МАШИНИ!
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 0
Има ли работещи институции в България, които да спазват закона? Или всяка калинка облечена с власт може да си реши как да ръкува закон и конституция? Зам. Министъра трябваше вече да е заключен и подведен под отговорност за нарушаване на закона и нанесена материална щета от 65 милиона.
отговор Сигнализирай
67
гласи се ала бала
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 5
От хората със хАРТИЯТА и то не за първи път Ч
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 11
Че хакерството в световен мащаб е широко разпространено това е вярно Но не виждам Западния свят да изпада в такава параноя както българския политик го прави.Тоеа , че машините и интернета имат своите слабост , не прави така , че Светът да се откаже от интернет и машини.Само ние българите отказваме машините и технологиите , защото били опасност.Ми върнете се в ,,каменната ера " бе умници балкански....Що не върнете ,,папирусите"като най сигурно средство.Започнете да дялате надписи и по камъните.
отговор Сигнализирай
65
Хаос
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
Циркът става още по-голям
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 1
До Анонимен - Ами това е истинска промяна. По 200 човека регистрирани на един адрес, няма проблеми. Машините ще ги зачетат правилно.
отговор Сигнализирай
Новини