BGONAIR Live

Ваня Григорова: Чакам подкрепа от софиянци, които не са крепостни селяни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Ваня е къде къде по-интелигентна и представителна. Да не говорим и че има сериозен опит в полтиката. А онзи пуяк, издънка на Държавна Сигурност, да ходи да си движи бизнеса направен с парите на дядо си от ДС и да не се занимава с политика.
отговор Сигнализирай
84
Непривилегирован
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
С Васил Терзиев гледах едно интервю. Питаха го дали е бил облагодетелстван заради позицията на семейството му членове на Държавна Сигурност. Той каза. Няма как да съм се облагодетелствал защото не съм бил в България. Израстнах в САЩ където живеехме заради работата на баща ми. Жив да го ожалиш това момче! Хахаха
отговор Сигнализирай
83
Как да вярвам
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
на жена, която се срамува от баща си? В мрежата са качени документи, доказващи, че бащата на Ваня Григорова е ром-мюсюлманин, който впоследствие е сменил името си. Има и снимки на нейната майка и няма нужда да се доказва от кой етнос е. Отделно от това има и информация за подвизите на Ваня в рамкитена инициативите, свързани с десетилетието на ромското включване. Човек не избира какъв да се роди, пък и не виждам нищо срамно в това някой да е от ромския етнос.
отговор Сигнализирай
82
Алекс
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
Подкрепата ще дойде.Софиянци няма да допуснат ренесанс на ДС.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Тези които не се чувстват крепостни селяни, гласуват за ППДБ и за пълна промяна, Ваня! Т.е. те ще гласуват за техния си човек В. Терзиев. А феновете на крепостничеството са вашите хора, слугуващи на Русия и Путин. Ти май си се объркала:)))
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Никъде не прочетох и никъде не видях да е казвала такова нещо Ваня, това е фейк новина от щаба на Васил Терзиев и вие врднага повярвате и я намразихте
отговор Сигнализирай
79
нафърфорий
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Въх, че хубаво и завоалирано им го рече на "софианци"!!!!! -))))
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Всички крепостни селяни в София ги удари тока след това изказване на Ваня Григорова, от което става ясно, че още не са готови да са Софиянци и Столичани, след 20 години може би ще разберете какво Ви казва Ваня, излезнахте от село, но селото не е излезнало от Вас
отговор Сигнализирай
77
Валери
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
Хахаха тая мацка още повече ме изкефи с това изказване, хахаха, каза ли ви го? Хахаха
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Абе Ваня разбирам те какво имаш в предвид и съм съгласен ама доста грубо се изказа и засегна половин София, щото те са си хем селяни хем крепостни с ипотечни кредити към банките, политиката е мръсно нещо Ваня, трябва да си подла и лицемерна ако искаш да успееш, млада си още, честна и пряма, така нямаш бъдеще в помийната яма наречена политика
отговор Сигнализирай
Новини