IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Комбайнер "ожъна" мотоциклетист край Радомирско


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

66
От първа ръка
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Така, първо комбайнера не е бил пиян, второ нито е отнемал предимството нито нищо , излезна на пътя и след това моториста се появи зад него, и трето Радомирско се намора в пернишкия окръг, а да ... моториста беше без каска и дори да е бил със съобразена скорост (80-90) вятъра които се образува замъглява погледа много, щом не е видял толкова голям комбаин - и комбаина беше с пуснат буркан...
отговор Сигнализирай
65
Иван хафти
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Я, това е идея! Как не съм се сетил до сега? И аз ще си купя един такъв конбайн за мотористи.Нещо много избуяха и подивяха ! Жътва им трябва!
отговор Сигнализирай
64
Питащия
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
"Аз тоя мотор да няма да го бутам" - Ей това е тежка дума на донор! Няма студ, няма пек, няма черна статистика - донорът е винаги готов ДА СЕ РАЗДАДЕ на хората.Малък, тъмен и бърз, той се материализира от нищото, тествайки техника, инфраструктура и магическите способности на околните да засекат полета му и изчислят треакторията му.Когато караш с 60, колко бърз трябва да е един комбайн, за да не смогнеш да спреш така, че да се размажеш като муха??
отговор Сигнализирай
63
Паткан
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Комбайнът се "блъска" в мотоциклет? И после сигурно 3 крачки назад е отхвръкнала "Нивата"... или може би някакъв 20 тонен мотоциклет да е било...
отговор Сигнализирай
62
кали
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Доколкото разбрах (познавам моториста) , комбайнера е бил пиян.
отговор Сигнализирай
61
Jack The Reaper
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Тази случка подхвърля една добра идея за справяне с гнусните селяни на мотори, които цяла нощ форсират по улиците. Огънят се бори с огън, селяните със селяни!. Нужни са повече комбайни по градските улици. За пернишките голфове - валяци. Казах !
отговор Сигнализирай
60
Най-запознат
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ето ви още малко информация от първа ръка. Моториста си караше съвсем нормално, плътно вдясно на платното и оня див *** с комбайна излезе от черен път, без да намали, без да даде светлинен, звуков или какъвто и да е сигнал и без да се огледа дори. Засече моториста и той не успя да спре навреме и се удари в комбайна.
отговор Сигнализирай
59
сас
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
е днес аз съм на светофара и си чакам за направо .светва зелено и си тръгвам а отсреща един тир за наляво реши че няма смисъл да ме чака да мина (не че ще му отнема време,пък може и да не ме е видял въпреки че аз чаках на червен световар ),може би е решил че мога да мина отдолу
отговор Сигнализирай
58
Вретимир
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** бате така съм се напомпал сега за летото че съм станал кат динозавър, сещаш ли се братле. изглеждам яко респектиращо и никой нема да смее да ми се прави на отворен. само мацките идват при мене ей такова щото съм мноо готин и секси. *** съм спортист бате и съм яко стегнат с готина кожа и те затва идват при мене сещаш ли се.
отговор Сигнализирай
57
aha
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да бе да само дето тези с ПО-ГОЛЕМИТЕ машини мислят, че пътищата са техни и въобще не се съобразяват, карат комбаин и си мислят че правилата неважът за тях.
отговор Сигнализирай
Новини