IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Комбайнер "ожъна" мотоциклетист край Радомирско


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
мотор vs. комбайн=0:1
отговор Сигнализирай
55
Glarus
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
да се арестува комбайнера.Тоз ако не е карал поне с 160
отговор Сигнализирай
54
Запознат със случая
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ето ви малко информация от първа ръка. Комбайнера изобщо не е виновен. Когато започна да прави маневрата на пътя нямаше никой. Докато завърти машината и се нагласи на пътя, моториста се появи от някъде и налетя отгоре. Комбайнера така и не разбра от къде му дойде. Онова шиле с мотора не е ясно дали изобщо опита да спре.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ЖЪНА С ПЪЛНА ГАССССС.
отговор Сигнализирай
52
OPAH
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аве Ред-Акт-Оре,шо ми изчегърта постеро от сесията, бе?Па шъ каим, тоъ къде е турил думата "ожъна" да му доди Кузов барабар с Азис и да оженят баща му за дедо му по бащина линиа, бе! текива откачалки станахте, Жегата ли ви гнете? Малко поркате ли? или сте го ударили на летни онании?Ремонтирайте се да не доди бат Бобъра с маркучо къде си му стои за спомен от пожарникалъкът и да ви подн анред. Иначе поздравлениа за грешките-така и ние мое да цъфнеме.
отговор Сигнализирай
51
donslavov
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
eiiiii goliami tapanari sa tia gadni seliani s kombainite???? ne gledat vaob6te.vaob6te po selata se kara koi kato iska i nai ve4e piani???/
отговор Сигнализирай
50
Боно
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До ДО Ели - а къде по-точно прочете че моториста е карал с над разрешената скорост? КЪДЕ???Или просто си поредното петнайсетгодишно пуберче без грам акъл, което просто си говори глупости, мислейки че така сваля пички?
отговор Сигнализирай
49
Боно
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Относно Питащ - споко, на всички, ние донорите сме добре. Утре обаче като друг комбайнер ти се нацепи в голфа или джипа или каквото там караш, и като си нанижеш глупавата тиква на някоя издадена част, ще си говорим повече ;-).
отговор Сигнализирай
48
ДО Ели
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ти като имаш мотор и караш като всички други моторджий на пътя самоубици които неспазват нито дистанция нито допустимата максимална скорост по закон това си е лично твои проблем неможе всички да се съобразяват с вас мотористите , комбаината е достатачно бавна и голяма за да има моториста време да реагира ако е карал със съобразена с условията скорост.Този от комбаината да не би да трябва да седи и да чака някои моторист заблеян с 100км да мине било то след 30 секунди или след 1 час.
отговор Сигнализирай
47
неееееееее
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
става за машината-комбайн-НИВА,КОЯТО Е ПРАБАБА НА АВТОБУСА УБИЕЦ ОТ ЯМБОЛСКО
отговор Сигнализирай
Новини