IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Комбайнер "ожъна" мотоциклетист край Радомирско


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
япъкели
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
се намеси иска да поучи форума ... иска да е умна :)
отговор Сигнализирай
25
eli
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"ПО думите на кои е отнел предимство , на моториста ли които е карал поне с 80 ..." на тоя анонимен отговарям- *** ръб!!! научете се, хора,когато сгафите да не търсите вината в отсрещния...карал бързо...ами ще кара,за какво му е мотор иначе, и ти да имаш(ама нямаш) и ти ще караш. тъпия комбайнер му е отнел предимство и точка-виновен!!!! а относно заглавието, това е медия, тя отчасти влияе на обществото,какво възпитава с това заглавие, незнам...простотия до шия.
отговор Сигнализирай
24
майсам
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
искаш да се клeцкаш па пусни си некоЙе порно бе баце и не изневерявай на дясната си ръка никога повече ! :)
отговор Сигнализирай
23
ковикаш
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
баби мликцето ли не достига от ереванските маHaфи ? нали наиш оня изотгоре те гледа с всичките очи и само ти крои шапката насpаняк :)
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ще те *** заедно с недъгавия ***, *** непоръбени ***
отговор Сигнализирай
21
дабеда
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
силажираната ти е главата само трябва да и намерим частите и да ги изхвърлим в необятния космос :)
отговор Сигнализирай
20
scum
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
до морския град на бат РАДО :)
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ПО думите на кои е отнел предимство , на моториста ли които е карал поне с 80 , тоз от комбайната дори сигурно него е виждал когато е започнал да си прави маневрата , това да не ви е кола че да си направи маневрата за 2-3 секунди трябват му поне половин минута през това време моториста е долетял с 80 км .Аз моторист бавно да кара не съм виждал те в града не спазват никаква дистанция между автомобили камоли скороста.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
vsi4ki selqni- v sofiq, umnite i obrazovani- v evropa kydeto jiveqt hora:)))
отговор Сигнализирай
17
Кравар
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не! Силажирал го е!
отговор Сигнализирай
Новини