IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Битият на Околовръстното – без 3 зъба, жена му също ранена


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
Welcome to Bulgaria! Мила и красива родна картинка! Каквото и да кажа ще е малко. Бас ловя, че дори и няма да получат присъди, и ако получат ще са условни. Добре, че се махам скоро от тук.
отговор Сигнализирай
33
ХА-ХА-ХА !
преди 9 години
Харесвам 22 Не харесвам 54
Човекът се направил на бабаит. Нали е фитнес инструктор !... Свиркал, викал ... Накрая слязъл от колата да се саморазправя ... До него селската булка с тотално промит от БиТиВи-ту мозък вади смартфона и снима ... Како са я учили.Добре, ама биячът улучва неподходящи жертви. Противникът не само е здрав, но и по-многоброен. А и не си поплюва. Следва як пердах над бабаита ... НОВА ТВ пуска скандалния клип и Главният прокурор се задейства скоростно ...Миля родна картинка от Тикволандия ! :) :) :)
отговор Сигнализирай
32
без
преди 9 години
Харесвам 54 Не харесвам 0
ИСКАМ тези да осъдени ефективно. От това хора не стават. Никаква полза от съществуването им. Ако и сега няма ефективни присъди спокойно можем да разпуснем съдебната система в България.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 38 Не харесвам 3
ГЕРБ побеждава и мачка не само на избори!
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 37 Не харесвам 4
Понички вилнеят... този път на Околовръстното.
отговор Сигнализирай
29
Стар
преди 9 години
Харесвам 36 Не харесвам 0
Какво искаме в държава в която тъпият ни народ, в свободни избори, избира да го ръководи мутра, естествено всички да се правят на мутри и да бъдат ненаказани.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 56 Не харесвам 4
Затова е хубаво всеки да си сложи камера в колата или да снима на видео с телефона в такива ситуации Ако нямаше видеоматериал едва ли щяха да хванат толкова бързо и разбира се щяха да отричат всичко
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 68 Не харесвам 3
За тези само куршум.
отговор Сигнализирай
26
Истината
преди 9 години
Харесвам 69 Не харесвам 4
В Боколенд мутренските времена окончателно се върнаха. Честито на всички гласували за ГЕРБ. Браво!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 64 Не харесвам 2
Това са още едни *** мутри които си мислят, че са безсмъртни защото полицията и правосъдната система спи.
отговор Сигнализирай
Новини