BGONAIR Live

Четири леки земетресения усетиха в Южна България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хахахаха охххх - развесели ме много. Зачно не прочетеш малко за нещата, което си дочул. Нибиру ще се блъсне в Земята според някоя си Нанси, която твърди, че получава сведения от извънземни от системата Зета Ретикули и е избрана да предупреди човечеството за предстоящия сблъсък през 2003 г. По-късно изчислен през 2010 г. Познай защо. :D:D:D справка wiki
отговор Сигнализирай
11
a
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ahahaha arzsmq me istinski :)
отговор Сигнализирай
10
Алекс
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А на теб кой ти каза, като не "ни" казват ;) Ти да нямаш наследствен парцел на Нибиру, та да получаваш сведения за движението му от първа ръка...?
отговор Сигнализирай
9
ludiq
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
az kakwo wi goworq ide... moje wse o6te da se spasi zemqta makar i trudno.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
2.7 земетресение ли е бе?!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
идва краят на светът, по-умните да се изнасят ;) така ще има повече работа за нас, мързелите чатъри аххаха
отговор Сигнализирай
6
Катия
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хаахахахаха идва ами, баш към твоя прозорец. Не излизай, за да не ти се случи нещо. Тъпо ***
отговор Сигнализирай
5
an.
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ne se pla6ete NIBIRU idva.tq ve4e se vijda no ne ni kazvat.da nqma 6ok i ujas.na vseki 3 600 godini tazi planeta minava pokrai zemqta.tazi planeta e po golqma ot upiter moje da si predstavite za kakvo 4udovi6te stava vapros.taka 4e ne se 4udete na kataklizmite koito predstoqt.qjte piite isi nosete novite drehi.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бате ББ се намства на дивана да гледа "Незабравима", това е причинило леки сътресения по земята...
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
верно е. Другата зима я прогнозират с 3 пъти повече сняг и студ -30 градуса... нещо се разместват полюсите.. кофти време
отговор Сигнализирай
Новини