BGONAIR Live

"Висях с главата надолу от шестия етаж... за наказание"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Калин
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Като се има предвид "капацитета" на т.нар специализирани институции, какво им е специализираното. Поредните наумици, от кого ще потърси закрила за себе си и децата. Да не ми хвалят само социалните служби и сбирщината чиновцици там, визирам тези в закрила на детето. Тези нямат капацитета, ценза и най вече нагласата по проблема домашно насилие. Необходим е закон за социалното и личностното насилие от страна на т.нар "специализирани институции".
отговор Сигнализирай
6
Стефчо
преди 16 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
"на един от военните блокове в квартал Изгрев" . Какво умно очаквате от военни или хора с шапки на тиквите?? Те форсирали реката , а не минали по моста ,Вие за акъл ми говорите ...
отговор Сигнализирай
5
11111
преди 16 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Напълно те подкрепям за идеята със снимките... нека ги видят всички май.. и. д. е.а
отговор Сигнализирай
4
2323
преди 16 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
до 2Има мноого прикрити личности, може с години да си с някой и да не знаеш всъщност какъв човек е. Така че е доста елементарно да твърдиш, че някой си е взел насилник и си го заслужава.....
отговор Сигнализирай
3
2323
преди 16 години
Харесвам 35 Не харесвам 4
e на такива изорди да им се разлепят снимките из града...да видим ще може ли да излезе от вкъщи "професионалиста"!!!!!!!! комплексарчета....да излезе да се репчи на по-силен, а не на момиче!!!!!
отговор Сигнализирай
2
Жена
преди 16 години
Харесвам 48 Не харесвам 7
Едно само не мога да разбера у ЖЕНИТЕ:-------------Съпругът й започнал да я бие безпричинно всяка вечер-------------ЗАЩО ТЪРПЯТ ТОВА?всяка нормална жена ВЕДНЕГА би се изнесла.. майната му на уважението от ДРУГИТЕ и СРАМА, щом жената няма ЕЛЕМЕНТАРНО уважение към себе си и търпи това!Не знам какво става на тия жени, но ДА ТЕ БИЯТ КАТО животно и ти да си траеш не го разбирам!!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 10 Не харесвам 35
abe jenite sami si izbirat majete i nemi puka ako izkat i da visat po cel den tam na 6 tiq .vsqka jena si go zaslujava 6tom si e vzela maj nasilnik.
отговор Сигнализирай
Новини