BGONAIR Live

"Висях с главата надолу от шестия етаж... за наказание"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
дедко от Бг
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
40, заради хора с такъв начин на мислене в Европа ни смятат за втора ръка. Утре, децата ти като отидат да учат в чужбина, ще хленчиш по форумите, че ги дискриминират.
отговор Сигнализирай
36
до №40
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Мнението ти го разбрах ,само дето не разбрах защо обиждаш 35 за неговото мнение??? Ако имаш някакъв проблем ходи се лекувай и не обиждай хора за които нищо незнаеш защото каквото му предлагаш това може на теб да се случи ***! Прав си 35 и не обръщай внимание на недорасли пъпчиви нещастници които освен да пълнят *** на друго не са способни и няма и какво да оставят на този свят...
отговор Сигнализирай
35
не е маловажно
преди 16 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Трябва да си умопобъркан за да напаравиш нещо подобнно.
отговор Сигнализирай
34
SD
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Боже, в каква държава съм се родил!?
отговор Сигнализирай
33
едно копеле
преди 16 години
Харесвам 17 Не харесвам 9
много пъти като малък съм виждал как баща ми тозмози майка ми. Тя горката се мълчи, не иска детето и да е без семейство. Така беше докато не порастнах и един хубав ден чашата преля. Прибрах се в къщи и видях това което не трябваше. Взех ножа от кухнята и направих това което майка ми не беше направила толква време - резнах тиквата на тоя ***. Полежах си на топло, ама живота продължи и след 3 години се измъкнах и сега грам не ме е яд за стореното. Който не го е изпитал нека да дрънка глупости..
отговор Сигнализирай
32
как да го изразиш???
преди 16 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
някои деца бълнуват нощем след терора родители след терора не са на себе си и не познават близките си някои умират трети от близките са ограбени и малтретирани по начин по който деицата да изпаднат в шок терора по телефона по малко ли е терор на улицата когато изкат да те сгазят пак ли е по малко терор в интернет когато те нападат и обиждат не е ли същотото?терора си е терор.
отговор Сигнализирай
31
ммм
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Не не е точно така.НЕ СИ ПРАВ или ти си насилник.
отговор Сигнализирай
30
той
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Досегашната матрица е тотално сбъркана и е само белег и знак за ниското самочувствие на нацията ни.Устоите на държавата се градят на семейната клетка и без тотална реформация в мисленето и подхода нещата ще си продължат по същия начин. И двете страни в брака са просто носители на модела, вкоренен и неизтръгнат от столетия и точно тук имаме нужда от "генна модификация" на културата на брачни взаимоотношения.
отговор Сигнализирай
29
До 35
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Каква пенсия бе Дедко...явно не си от тука :))))), след новите изменения ,едва ли ще има Българин доживял до пенсия, така че точките си ги заври уставно некъде!!!!
отговор Сигнализирай
28
gan4o
преди 16 години
Харесвам 8 Не харесвам 15
Нормално, само тези средства останаха на мъжа да защити честта си- какво да напорви когато жена му е ***(ако е)?!
отговор Сигнализирай
Новини