IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Страхотен Ботев се подигра с Астана за едно полувреме


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Възрожденски процесо
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
До 1967 ТрабзонспорО-о-о... Тук се включва и Воленчо Сидеров! И на Трабзонспор у *** ще пуснем пор!
отговор Сигнализирай
28
Майничка
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
До Анонимен 26Мъри бе приет с песимизъм в Ботев, но след мача с Левски през месец март той си спечели нашето доверие и мястото в клуба! Пишеш неверни неща!
отговор Сигнализирай
27
il_cho
преди 11 години
Харесвам 39 Не харесвам 3
Поздравявам Ботев за прекрасната игра! Пожелавам им да зарадват още и да измият срама, който Левски ни сложи! Успех и на Берое, за които не и съмнявам, че ще се справят!
отговор Сигнализирай
26
ай, канари
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
До анонименХич, ама хич не обичам "Левски". Но се надявах да врътнат едно реми или малка победа. Оня *** с тази дузпа.....
отговор Сигнализирай
25
срам
преди 11 години
Харесвам 25 Не харесвам 13
УЖАС И СРАМ. ДОКЪДЕ СТИГНАХМЕ ДА СЕ РАДВАМЕ НА ПОБЕДИ НАД ФУТБОЛНИ ДЖУДЖЕТА. СРАМ ЗА КЛУБНИЯ НИ ФУТБОЛ, ФУТБОЛИСТИ И ФЕНОВЕ. ВИЕ РАБИРАТЕ ЛИ КАКВА РАДОСТ Е ДА ПОБЕДИМ ФУТБОЛНО ДЖУДЖЕ? преди 10 години това бяха протоколни мачоче, а сега е подвиг
отговор Сигнализирай
24
Дебел Депутат
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 24
На умряло куче нож извадиха....
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 37 Не харесвам 4
Яд ме е само за едно. Имаше една групичка *** фенове на Ботев, които плюеха един от великите български тренери, именно- Мъри. Какво, като е тренирал Левски?! Той е доказан специалист. Дори с нашия Ботев да направи една десета от това, което направи с Левски, би било прекрасно. Браво на Ботев и Мъри!
отговор Сигнализирай
22
до 18
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 11
Абе, човек, какво ти е виновен Батков?! Батков който купи на *** Илиан (Илиан лие , Илиян ли е, да не се мярка в София) Илиев сума играчи?! Селяндурът Илиев, който тотално съсипа Левски със селския си манталитет?! Не ме разбирай погрешно, аз съм от Ботев, не съм от тези *** съфенове, които плюеха Мъри, но твоето мнение е просто идиотско! Батков бил виновен... Батков, при който Левски пожъна невиждани за нашия футбол успехи. Замисли се- селтакът Ил Ил е виновен за положението в Левски!
отговор Сигнализирай
21
Авитохол
преди 11 години
Харесвам 46 Не харесвам 6
Браво, Ботев! Ето така се играе, не като тия от Подуяне...
отговор Сигнализирай
20
bariera_61
преди 11 години
Харесвам 40 Не харесвам 4
Излагацията на Уевски е невероятна, вече и третия предварителен кръг на евролигата не могат да минат, въпреки че им се падна възможно най-слабия отбор! Това е най-голямото падение на Подуенци, от дъното по-надолу няма накъде!
отговор Сигнализирай
Новини