BGONAIR Live

Световната банка препоръча на България да актуализира данъка върху имотите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

125
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 1
божке, световната банка примря за парите на българите. божичко, прибери си вересиите, че почва да не се търпи.
отговор Сигнализирай
124
Референдум
преди 10 месеца
Харесвам 43 Не харесвам 3
за излизане от Еврозоната!
отговор Сигнализирай
123
skj
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 17
До: анонименЖивеем в отворен свят! Винаги мога да продам в България и да купя някъде с нисък данък и пак да го давам под наем. Свят голям и кой губи?
отговор Сигнализирай
122
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 46 Не харесвам 1
С приемането на еврото световната банка все повече май ще ни 'препоръчва', да не кажа че ще налага. Като ви говореха че се губи държавният суверенитет като се приема еврото да сте били слушали. Сега , напълно логично би било световната банка да се 'разправи' с достъпните български имоти.
отговор Сигнализирай
121
С
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
120
Сатанисти сте
преди 10 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 2
Гнус рептилска! Анатема!
отговор Сигнализирай
119
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: анонименТочно
отговор Сигнализирай
118
паАтмеатРИ
преди 10 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 1
*** много ясно бе. Тука, че ни изтриват, изтриват ни. Вече 50%, които живеем тук, сме пенсьонери, едно жилище, малко пенсийка, трябва да се плаща повече! от къде оная гинеколожка урсула ще плаща за още повече убийства в крайна. Трябва да се върти парата, пък хората да гният на открито. Като поизяезнем още малко ще ни обявят за бежански лагер на хората бягащи от Америка и Израел. След такаав трагедия, може и да гледат земята ни по- добре от нас. когато дойдат им желая успех.
отговор Сигнализирай
117
Черешка
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
Първо трябва да се направи реформа в административното деление на България, защото в момента много общини не изпълняват критериите за такива по брой жители и други условия. Но самите критерии са неефективни и е нужно ново делене на общини и области, поради демографията на България. Но такова, за съжаление, няма да се направи поради факта, че много хора са в зависимости.
отговор Сигнализирай
116
Иванка
преди 10 месеца
Харесвам 33 Не харесвам 1
Да се актуализират данъчните оценки на всички имоти, в това число ниви, гори, пасища, защитени зони, паркове, хотели, складове и т.н. Да определено е крайно време! И това няма връзка с отстъпката на данъка за основно жилище, особено за работещите бедни, тъй наречената средна класа!И защо световната банка не ни разкаже как не се облага с данък дохода от наем до определена сума?!? Защото ще се пръснат от завист, че имаме имоти, както ги е било страх да има голяма и силна България!
отговор Сигнализирай
Новини