IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: Самият Сорос ме познава добре, знаят, че имам червени линии, които не пресичам ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78
Живял и видял
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
До: анонимен 73 - Или си много млад, или си чувал от родителите си от дядовци и баби. Да, гръцките комундялници бягаха в България, но се оказа, че нашата ДС има инфо за проникващи вражески елементи на ЦРУ и онези, които бяха в армията ги натириха до един от военни училища, казарми и прочее. Повечето бяха старшини, ст. сержанти, но имаше и младши офицери. Иначе, беше готино, чакаш на опашки за бира, за лимоната, за хляб, за кашкавал, за агнешко - романтика, нали?
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
А какво тръшкане, беше преди години какви клетви и закани ? ....Никога с Пеевски ,Пеевски абсурд ,...Герб никога с Пеевски ,. Диагноза ,Хистрионно личностно разтройство .Особенна склонност към лъжи и театралност и още други психо черти .
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
Дачков заработи новогодишен бонус в евроаци, тоя продажник като карбовски, който даде няма проблеми, няма принципи, а само интереси и чашката
отговор Сигнализирай
75
Мдаа
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Мутрак, виж сега, твоето време приключи! Точка!
отговор Сигнализирай
74
До68
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Да най успешния политик то от крадец на коли от бандата на Иво Карамански да станеш премиер само в Колумбия и България може да стане
отговор Сигнализирай
73
Само ГЕРБ
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 12
Розовото ококорено прасене може три думи да научи, ами четеше облещен, в новогодишното приветствие. Борисов никога не чете когато се обръща към хората.
отговор Сигнализирай
72
Болен Сидерофф
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Дори аз имах портрет на Борисов в офиса си сложен над иконата на Христос, но после напърдяхме гърнетата и аз се оттеглих от Борисов.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Преза 70 При брежнев бяхме доста по добре, военно, икономически всякак, гърци емигрираха при нас да живеят
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Всичко от началото 36 години назад трябва да ес белезници и да ги съдят на трибунал,Костов, Софиянски, всички Борисов, Пеевски наред
отговор Сигнализирай
69
do Това е палажениет
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Значи хем си забягнало още при Луканов, хем гониш от България българите в Русия? А че си слуга на лъжата се вижда лесно - във времената на Луканов Терминал 2 не беше още построен.
отговор Сигнализирай
Новини