BGONAIR Live

Прокуратурата за мелето на "Тракия": Няма данни за спукана гума и заспал водач


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
България се напълни с шофьори-***. Народът плаща прескъпо. Кога на убийците ще им отнемете книжките и по 20г. затвор.
отговор Сигнализирай
40
Лама Терзиев
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: дезинтеграторДругата кола е виновна ,а не ромеят с 20 фиша и акта !
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: Само да питамДАИ спи на сянка или брои рушвети ама пак на сянка абе жега си е няма спор
отговор Сигнализирай
38
дезинтегратор
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: Така еПише, че е карал нормално, с 90. А не мислиш ли, че автомобила срещу него е карал над разрешената скорост? Гледах една подобна избегната катастрофа. Тираджията с регистратор. Става на 2 км от мястото, дето живея. Трафик, скорост може би 60, кръстовище, излизащо на булеварда, автомобил се включва, ТиРа за да го избегне скача в през мантинелите в другото платно и само случайността го размина с дриги автомобили. Кой е виновен тогава, ТиРа ли? Не. Тоя, дето му сече пътя.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонименПлаща си на даяджиите корумпета
отговор Сигнализирай
36
та така
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
все някаква причина има за да мине тира от другата старана на пътя . не търсете вина в мантинелите , или кой ги е сложил , те не могат да спрат тир . жалко че има загинали
отговор Сигнализирай
35
До 30
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Злобap, как може да напишеш за човек - ми да мpe?!? Съдбата определя кой какво - може да yмpeш по хиляди начини ако ти в писано
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Така еАми платили са си хората
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
През 2024 причинил също ПТП и то със същото полуремарке?! Достатъчно ясно е! Кара мърляво и не му пука за състоянието на техниката
отговор Сигнализирай
32
Така е
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Само у нас тираджиите карат така бясно ,нагло и безнаказано
отговор Сигнализирай
Новини