IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Компютърът на Кристиян още не е отключен, твърди адвокатът му


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
Бг
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 19
Щом Бойков и Директора отказват да сътрудничат, значи има какво да крият. Тоест замесени са в тази кражба. Всеки нормален Българин би сътрудничил при такъв случай на тероризъм. Да, това е тероризъм. Личните данни на българската нация са изнесени в интернет. Тепърва ще има последствия за всеки българин - известие за бърз кредит и разни други измами. Имотната мафия например ще се сдобие с данните на онкоболни без близки. И т.н. и т.н. Виновниците за това (не само от фирмата) са директно за затвора
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Винаги има начин а и не се знае Кристиян какво криптиране е използвал.На този свят, нищо не е невъзможно.Много малко се замислят, кой ги прави програмите за криптиране, има ли вратички.Казали са ви че е невъзможно да се декриптира информацията и вие трябва да вярвате, то не че имате избор де.
отговор Сигнализирай
61
Joanna
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Защо умните млади хора бягат в чужбина...
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 13
Слабо адвокатче - Хем още компютъра не е отключен,хем можело да бъде вкарана компрометираща информация?
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Всички герберастки тр0лове са на барикадата за да защитават Мафията.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 10
Добре, знам че почти всички българи са против ГЕРБ, включително и аз.Но поне не се ли замисляте че това аматьорско хакерче е хакнало НАП.Там има данни за всички работещи, българи, които могат да се използват за нечестиви цели.Колкото до службите, не се тревожете, има хора които са наясно с материята, но това не значи че те симпатизират на простаците в управлението.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 19
до 59 Ще го отключат! Просто няма начин.
отговор Сигнализирай
56
РМ
преди 5 години
Харесвам 27 Не харесвам 1
Ако е криптиран както трябва, а той най-вероятно е, без паролата ще го отключат точно НИКОГА, дори да ползват най-мощните компютри в света заедно.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 14
Оня където избяга в Канада да върнем.
отговор Сигнализирай
54
Охобохо
преди 5 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
Как може да каже един прокурор нещо без да покаже доказателства и всички да му вярват сляпо?Що за наивност е това?Разбирам,че на стадото му трябва изкупителна жертва,ама чак такова доверие?Да докаже,иначе ще плащаме тлъсти обещетения и на момчето и на фирмата.Като осъдят България кой мислите плаща а?!Еми всички ние естествено.
отговор Сигнализирай
Новини